20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Religijne witraże samoprzylepne

Samoprzylepne witraże o charakterze religijnym to doskonała alternatywa dla oryginalnych barwnych szkieł, dzięki której możemy uzyskać na szybie taki sam efekt, jak ten, który uzyskujemy dzięki klasycznych witrażom. Biorąc pod uwagę, że udekorowanie okien naklejkami jest znacznie mniej kosztowne niż zastosowanie barwnych szkieł, warto skorzystać z możliwości takiego ozdobienia pomieszczeń sakralnych.

Samoprzylepne folie imitujące oryginalne witraże można wykorzystać do zdobienia kościołów, kaplic lub sal katechetycznych. To także wspaniałe rozwiązanie dekoratorskie do uzupełnienia aranżacji prywatnych domów wszystkich wierzących, jak również każdego, kto po prostu ceni sztukę sakralną. Naklejając na szklane powierzchnie nie tylko okien, ale i mebli albo drzwi, folie do złudzenia przypominające prawdziwe szklane witraże, nadamy naszej prywatnej przestrzeni wyjątkowo stylowy charakter. 

Witraże samoprzylepne religijne

Zapytaj o projekt samoprzylepnego witraża

tel.: 502 36 44 70

Infolinia czynna w godz 8.00-16.00 w dni robocze. Email bok@naklejkinaszyby.pl

samoprzylepne witraże religijne

Witraże od wieków stanowią stały element dekoracyjny kościołów  i kaplic. Stwierdzić, że w architekturze sakralnej witraż był jedynie kolorową szybą zamykającą otwór okienny to za mało. Barwne światło, które dzięki niemu wpadało do świątyni, budowało wyjątkowy nastrój w miejscu kultu i robiło ogromne wrażenie na wiernych zgromadzonych w kościele lub kaplicy.

Współcześnie spektakularny efekt witrażowych okien możemy osiągnąć dzięki naklejkom do złudzenia przypominającym barwne szkła. Wśród wzorów witraży wydrukowanych na najwyższej jakości materiałach znajdziemy zarówno wzory o tematyce religijnej, jak i świeckiej.

 

Wśród motywów, które znajdziemy na samoprzylepnych witrażach sakralnych znajdziemy wyobrażenia Boga, Jezusa, Matki Boskiej i aniołów, wizerunki świętych i błogosławionych, epizody ze Starego i Nowego Testamentu, oraz najważniejsze wydarzenia w dziejach Kościoła. Popularne są również grafiki prezentujące symbole związane z wiarą chrześcijańską. Wśród samoprzylepnych witraży o charakterze sakralnym znajdziemy zarówno prace współczesnych twórców, jak również naklejki, na których wydrukowane zostały reprodukcje najznakomitszych dzieł sztuki witrażowej. Współczesne witraże samoprzylepne są drukowane na przezroczystej folii samoprzylepnej i pokryte warstwą specjalnego, satynowego laminatu. Dzięki temu laminatowi, witraże są odporne na większość czynników zewnętrznych, takich jak woda, para, zadrapania i promienie UV. Witraże można zamówić internetowo zarówno do dekoracji okien, jak również innych powierzchni szklanych. Prostota w zastosowaniu pozwala na samodzielną aplikację wybranej naklejki na wybranym podkładzie. Najwyższa jakość naklejek imitujących witraże sprawia, że mamy gwarancję otrzymania trwałej i pięknej dekoracji, dzięki której każda świątynia nabierze wyjątkowego klimatu. Witraże sprawdzą się nie tylko jako uzupełnienie architektury sakralnej, ale również jako dekoracja naszych prywatnych, domowych przestrzeni. 
witraże naklejki sakralne
Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem