Obrazy do kościoła

Obrazy to najbardziej tradycyjna forma prezentowania sztuki, która od wieków stanowi nieodłączny element dekoratorski kościołów na całym świecie.

Współcześnie, aranżując wystrój świątyni lub jakiegokolwiek innego pomieszczenia związanego z strefą sacrum, nie trzeba inwestować w ciężkie i kosztowne malarstwo olejne. Obecna technologia pozwala na wierne odwzorowanie wzoru oryginalnego dzieła i nadrukowaniu go nawet w ogromnych formatach. Wśród współczesnych obrazów znajdziemy reprodukcje prac, zdobiących ściany świątyń z całego świata.

Obrazy religijne drukowane na płótnie

Reprodukcje prac malarskich wyeksponowane na podkładzie naciągniętym na sosnowe blejtramy nabierają spektakularnego charakteru, a wysoka jakość ich wykonania pozwala stworzyć we wnętrzu każdej świątyni inspirującą duchowo galerię.

drukowane obrazy religijne

Zapytaj o projekt religijnego obrazu

tel.: 502 36 44 70

Infolinia czynna w godz 8.00-16.00 w dni robocze. Email bok@naklejkinaszyby.pl

obrazy do kościoła z religijnymi scenami

Malarstwo wyeksponowane na ścianach dodaje stylowej elegancji i powagi miejscom związanym ze sferą sacrum. Bogactwo uniwersalnych wzorów na obrazach pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację. Wszystkie dzieła są przepełnione symboliką nawiązującą do religii chrześcijańskiej.

Reprodukcje dzieł religijnych będą wyglądały pięknie nie tylko na ścianach świątyń, ale również pomieszczeń parafialnych, sal katechetycznych, bibliotek i księgarni z literaturą religijną albo sklepów z dewocjonaliami.

 

Proponowane obrazy sakralne są drukowane na podkładzie winylowym, dzięki czemu wszystkie prace charakteryzują się soczystymi kolorami i dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Powierzchnia obrazów jest matowa, więc nie odbija refleksów światła. Grafiki są naciągnięte na sosnowe krosna i gotowe do powieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z opakowania.

Każdy obraz nabierze dodatkowej elegancji, jeśli podkreślimy go odpowiednio dopasowanymi ramami. Możemy zdecydować się więc na ozdobne, ciężkie obramowania, nawiązujące do dawnej stylistyki albo na proste i wąskie, które wpisują się raczej w nowoczesną aranżację świątyń lub pomieszczeń sakralnych.

obraz religijny do kościoła
Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem