Plakat z napisem do studia urody (sku: rol/13472)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Najpiękniejszy plakat z napisem do studia urody. Unikatowy plakat z nowej kolekcji dekoracji do salonu manicure z napisem: “Kobieta bez pięknych paznokci jest jak niebo bez gwiazd”. Super modny plakat typograficzny do dekoracji ściany. Dekoracja z kolorze czarno-białym, który stanowi ponadczasowe i jedyne w swoim rodzaju połączenie kolorów pasujące do każdego wystroju wnętrza. Napis typograficzny utworzony z prostych i efektownych czcionek, z zastosowaniem tła na zasadzie pozytywu i negatywu.

Cudowny plakat z sentencją do salonu manicure

Plakat  – „Kobieta bez pięknych paznokci jest jak niebo bez gwiazd” –  to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów, szczególnie przez Panie a także właścicielki salonów manicure. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ modny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii.
Przepiękny plakat w białym kolorze z czarnymi napisami o paznokciach to idealna dekoracja na ścianę do studia urody. Ponieważ wystrój salonu urody jest bardzo ważny, dlatego że ma wpływ na klientów jacy przychodzą. Dlatego warto zadbać aby w Twoim salonie znalazły się najmodniejsze dekoracje ścian – czyli plakaty w ramach.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Zobacz gdzie sprawdzi się elegancki plakat z sentencją o pięknych paznokciach:

  • Czarno-biały plakat z sentencją o paznokciach do studia urody
  • Nowoczesny plakat z napisem dla stylistki paznokci
  • Śliczny plakat do salonu urody z napisem o paznokciach

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier