Plakat w tym domu psocimy (sku: rol/13003)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Plakat z najpiękniejszą sentencją o rodzinie

Przedstawiamy fantastyczny plakat z bardzo popularnej kolekcji – w tym domu – z wypisanymi zasadami domowymi mieszkańców. Dlatego oryginalny plakat do dekoracji ściany. Napis typograficzny w różnych kolorach,  ze stylizowaną bardzo ciekawą czcionką podnoszącą walor dekoracji. Plakat w tym domu psocimy to niesamowita dekoracja ściany ze śliczną sentencją. Plakat z napisem: „W tym domu: psocimy, jesteśmy szczerzy, przepraszamy, lubimy się przytulać. Wybaczamy, marzymy, leniuchujemy, kochamy.” Za pomocą plakatu w odcieniach fioletu, upiększysz ściany w swoim nowoczesnym mieszkaniu. Dekoracją ozdobisz ściany w domu rodzinnym, szczególnie polecamy powiesić plakat na ścianie w przedpokoju lub salonie.

Podpowiadamy gdzie powiesić plakat z sentencją o domu i rodzinie:

  • Fioletowy plakat w tym domu na ścianę do przedpokoju
  • Typograficzny plakat z sentencją o rodzinie na ścianę do przedpokoju
  • Nowoczesny plakat z napisem w tym domu na klatkę schodową

Plakat w tym domu to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego plakat możesz powiesić samodzielnie lub oprawić w ramę. Ponieważ u nas dostępne są ramy do plakatów w kilku standardowych wymiarach. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Mądrze dobrane hasła na plakacie umacniają więzi rodzinne i przypominają o tym co jest najważniejsze. Plakaty z modnymi hasłami to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier