Plakat zasady domu (sku: rol/13002)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Plakaty zasady domu na ścianę do salonu

Rewelacyjny plakat zasady domu z bardzo popularnej kolekcji – w tym domu – z wypisanymi zasadami domowymi mieszkańców. Oryginalny plakat do dekoracji ściany. Dekoracja czarno-biała z dodatkiem koloru czerwonego. Napis typograficzny umieszczony na bardzo modnym tle z szarych cegiełek. Plakat w tym domu to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Mądrze dobrane hasła na plakacie umacniają więzi rodzinne i przypominają o tym co jest najważniejsze. Plakaty z modnymi hasłami to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę. Dekoruj z nami Twoje wnętrze!

Podpowiadamy gdzie upiększysz ściany za pomocą plakatu z sentencją o zasadach panujących w domu:

  • Nowoczesny plakat z sentencją w tym domu na ścianę do salonu
  • Piękny plakat z zasadami panującymi w domu do ozdoby ścian na korytarzu
  • Plakat z napisem o domu i rodzinie na ścianę do sypialni

Fantastyczny plakat z modną sentencją „W tym domu”. Dlatego grafika z napisem „W Tym domu: śmiejemy się bez powodu, wierzymy w siebie, robimy głupoty, wybaczamy, bawimy się, dotrzymujemy obietnic, mamy marzenia, Kochamy”. Plakat z czarnym napisem na tle białych cegieł, to dekoracja idealna na ścianę do nowoczesnego mieszkania. Ponieważ za pomocą modnego napisu na plakacie upiększysz ściany w salonie lub w przedpokoju. Ponieważ plakat jest bardzo prosty w zamontowaniu na ścianie. Dlatego za pomocą takiej dekoracji w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier