Plakat Don't worry be happy (sku: rol/11042)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Oryginalny plakat z kolekcji haseł motywacyjnych, z motywem napisu w języku angielskim: „Don’t worry be happy” – co oznacza: „nie martw się, bądź szczęśliwy”. Oryginalny i zabawny plakat do dekoracji salonu lub sypialni. Dekoracja w kolorze żółtym i czarnym. Napis typograficzny skomponowany z wyraźnej i grubej czcionki umieszczono na gładkim tle, przez co zyskuje siłę wyrazu. Symbol uśmiechu umieszczony na plakacie podkreśla pozytywny przekaz sentencji. Jest to jeden z naszych wzorów z hasłami motywacyjnymi, który może sprawić sobie każdy bez względu na wiek, płeć czy rodzaj pomieszczenia, do którego będzie on przeznaczony. Ponieważ tego rodzaju hasła motywacyjne zyskały wielką popularność i dużą liczbę fanów, wśród naszych klientów. Zastosowanie plakatu z modnym, a do tego zabawnym i pozytywnym przesłaniem to najszybszy i najprostszy sposób udekorowania swojego wnętrza. Dlatego polecamy te piękną dekorację zarówno do nowoczesnego salonu jak również sypialni a nawet pokoju młodzieżowego. Plakat z napisem: „Don’t worry be happy” to także doskonały prezent np. na parapetówkę, ponieważ bez względu na charakter i styl urządzonego wnętrza ten modny plakat z napisem doskonale wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji. Plakaty z pozytywnymi hasłami motywacyjnymi zasługują na szczególne uznanie ze względu na to, że oprócz funkcji dekoracyjnej doskonale poprawiają nastrój i przypominają o tym, że warto mieć pozytywne nastawienie. Również kolor żółty zastosowany w tej ciekawej grafice jest kolorem radosnym i ciepłym, pozytywnie oddziałującym na patrzącego.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier