Plakat I hate mondays – I love friday (sku: rol/11015)

18 170 

rozmiar 50cm x 70cmPlakat – grafika na papierze

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Oryginalny plakat z serii dekoracji z napisami, z żartobliwym hasłem w języku angielskim: „I hate mondays, I love friday!” – co oznacza: „nienawidzę poniedziałków, kocham piątek!”. Idealna ozdoba do dekoracji ściany nowoczesnego salonu lub sypialni, która oprócz funkcji dekoracyjnej poprawi nastój i wywoła uśmiech na twarzy. Wzór skomponowany jest na zasadzie kontrastu koloru czarnego i białego co sprawia, że będzie się doskonale komponował z każdym wnętrzem bez względu na jego kolorystykę. Plakat będzie się pięknie prezentował oprawiony w czarną ramkę lub antyramę. Ten niepowtarzalny plakat z dowcipnym napisem będzie stanowił także doskonałą dekorację biura. Szczególnie polecany dla osób, które z humorem i dystansem podchodzą do życia. Plakaty z napisami to produkt, który w szybki i łatwy sposób sprawi, że nasze wnętrze zmieni charakter. Bez wielkich nakładów sił i pieniędzy możesz w łatwy i przyjemny sposób udekorować swoje wnętrze dobierając plakaty z napisami według własnych upodobań. Plakat z napisem „I hate mondays, I love friday!” to wzór szczególny, można powiedzieć nawet, że ponadczasowy i niejednokrotnie poprawiający nastrój poprzez swoją żartobliwa wymowę. Dlatego właśnie jest bardzo często wybieram=ny przez naszych klientów.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier