Plakat z hasłem o ideale (sku: rol/13188)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Atrakcyjny i modny plakat z żartobliwą dewizą: „nie ma ludzi idealnych, a jednak jestem”. Dekoracja czarno-biała z dodatkiem koloru różowego. To żartobliwe hasło na plakacie wywołuje uśmiech na twarzy i natychmiastowo poprawia nastrój. Ozdobę można umieścić na ścianie salonu lub sypialni. Nowoczesny plakat został skomponowany z napisów w prostej czcionce, przypominającej pismo maszyny do pisania, a człony sentencji skomponowane na zasadzie kontrastu na tle białym i różowym. Grafika w postaci owalu w różowym kolorze podkreśla dosadność stwierdzenia na plakacie, dlatego doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Plakat „nie ma ludzi idealnych a jednak jestem” to jeden z naszych hitów – a więc dekoracji, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Ponieważ plakaty z napisami są lubiane i poszukiwane przez klientów. Każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie sentencję czy też hasło, można także zmieniać je dowolnie w zależności od nastroju czy sytuacji. Szczególnie plakaty z żartobliwymi hasłami są bardzo popularne nie tylko wśród klientów ale także polecane przez dekoratorów wnętrz. Dzięki takiemu plakatowi w szybki i prosty, lecz jakże skuteczny sposób udekorujesz swoje wnętrze. Plakaty ze śmiesznymi powiedzonkami i żartobliwymi sentencjami nie tylko w doskonały sposób dekorują wnętrze ale także poprawiają nam nastrój i niejako oznajmiają, że jesteśmy osobami dowcipnymi, które z humorem i dystansem potrafią podchodzić do siebie i życia. Tego rodzaju dekoracje to ideał? Zachęcamy: wybierz sentencję czy hasło odpowiednie właśnie dla Ciebie i upiększ nim swój dom!
Ozdobę można oprawić w ramę, antyramę lub powiesić samodzielnie. W ofercie posiadamy ramki w kilku dostępnych wymiarach standardowych.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier