Plakat dom (sku: rol/13218)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Nowoczesny plakat z modnej serii o domu, zawierający mnóstwo haseł dotyczących rodziny, domu i zasad panujących wśród jego mieszkańców. Super modny plakat typograficzny do dekoracji ściany. Dekoracja w kolorze czarno-białym – ponadczasowa elegancja. Napis typograficzny utworzony z różnorodnych i efektownych czcionek, poukładanych na białym tle i tworzących piękną mozaikę rozrzuconych haseł .
Plakat z hasłami o domu i rodzinie –  to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Mądrość zawarta w tym znanym powiedzeniu na plakacie umacnia więzi rodzinne i przypomina o tym co jest najważniejsze, o tym, że zawsze wracamy do swojego miejsca, swojego domu. Plakaty z modnymi hasłami to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę.

Plakat z sentencją o domu na ścianę

Tego rodzaju dekoracje są niezwykle lubiane przez rodziny, dla których stanowią nie tylko ciekawy element dekoracji wnętrza, ale także pewien rodzaj motywacyjnej afirmacji, umacniającej więzi rodzinne. Właśnie dlatego nasi dekoratorzy i graficy dokładają starań przy tworzeniu modnych i lubianych przez klientów plakatów. Dekoruj z nami Twoje wnętrze! Dobrze skomponowany plakat z ciekawym napisem doda przestrzeni charakteru. Ozdobę można oprawić w ramę, antyramę lub powiesić samodzielnie. W ofercie posiadamy czarne ramki idealnie pasujące do tego pięknego plakatu. Dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie czy sypialni, jednak równie dobrze będzie prezentował się w przedpokoju, dobrze widoczny dla osób odwiedzających twój dom. Dlatego pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Podpowiadamy gdzie ozdobić ściany plakatem ze sentencją o rodzinie i miłości:

  • Nowoczesny plakat typograficzny z sentencją na ścianę do salonu
  • Czarno-biały plakat z napisem o domu i rodzinie na przedpokój
  • Cudowny plakat z aforyzmem o rodzinie na klatkę schodową

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier