Plakat z sentencją o domu (sku: rol/13121)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Plakat z napisem „W naszym domu: pachnie pysznym obiadem. Lubimy się śmiać. Kochamy naszą rodzinkę. Kochamy dzieci. Jesteśmy wdzięczni, słuchamy swoich potrzeb. Mamy bajkowe sny, jeździmy na wycieczki. Każdego dnia jesteśmy szczęśliwi. Dajemy drugą szansę. Tu mieszka miłość. Uwielbmy się bawić.” Plakat z sentencją o domu to doskonały pomysł na prezent z okazji parapetówki. Plakaty to jedna z najmodniejszych dekoracji do upiększenia ściany. Dlatego to taki dobry pomysł na prezent

Plakat w tym domu… to idealna dekoracja na ścianę w salonie

Ponadczasowy plakat z bardzo popularnej kolekcji plakatów o domu z wypisanymi zasadami domowymi mieszkańców. Niepowtarzalny i modny plakat do dekoracji ściany. Dlatego dekoracja w kolorze czarno-białym. Napis typograficzny skomponowany z różnych czcionek z dodatkiem grafiki w postaci rysunkowego serduszka. Dlatego plakat w naszym domu to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Plakat możesz powiesić samodzielnie lub oprawić w ramę. Ponieważ dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Mądrze dobrane hasła na plakacie umacniają więzi rodzinne i przypominają o tym co jest najważniejsze. Ponieważ plakaty z hasłami o domu to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Dlatego plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę. Dekoruj z nami Twoje wnętrze!


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Podpowiadamy w jakim poniszczeniu Plakat z sentencją o domu będzie idealnie zdobił ściany w mieszkaniu:

  • Piękny plakat z sentencją na ścianę do przedpokoju.
  • Nowoczesny plakat z napisem na ścianę do salonu
  • Śliczny, czarno-biały plakat z napisem o rodzinie nad kanapę.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier