Plakat w domu najlepiej (sku: rol/13271)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Śliczny czarno-biały plakat w domu najlepiej. Nowoczesny plakat z bardzo znanym i niezwykle trafnym powiedzeniem: “Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Super modny plakat do dekoracji ściany. Dekoracja z kolorze czarno-białym stanowiącym kwintesencje elegancji i dobrego smaku. Napis typograficzny utworzony z bardzo ładnych i efektownych czcionek, z zastosowaniem tła na zasadzie pozytywu i negatywu. Plakat  – „Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej” –  to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Mądrość zawarta w tym znanym powiedzeniu na plakacie umacnia więzi rodzinne i przypomina o tym co jest najważniejsze, o tym, że zawsze wracamy do swojego miejsca, swojego domu. Plakaty z modnymi hasłami to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz.

Plakat na ścianę z napisem po polsku

Plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę. Tego rodzaju dekoracje są niezwykle lubiane przez rodziny, dla których stanowią nie tylko ciekawy element dekoracji wnętrza, ale także pewien rodzaj motywacyjnej afirmacji, umacniającej więzi rodzinne. Właśnie dlatego nasi dekoratorzy i graficy dokładają starań przy tworzeniu modnych i lubianych przez klientów plakatów. Dekoruj z nami Twoje wnętrze! Dobrze skomponowany plakat z ciekawym napisem doda przestrzeni charakteru. Ozdobę można oprawić w ramę, antyramę lub powiesić samodzielnie. W ofercie posiadamy czarne ramki idealnie pasujące do tego pięknego plakatu. Dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie czy sypialni, jednak równie dobrze będzie prezentował się w przedpokoju, dobrze widoczny dla osób odwiedzających twój dom. Pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana.

Zobacz gdzie upiększyć ściany za pomocą plakaty z napisem w języku polskim:

  • Czarno-biały plakat z napisem na ścianę do przedpokoju
  • Nowoczesny plakat z sentencją do salonu
  • Modny plakat z cytatem na ścianę na klatce schodowej

Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier