Plakat motywacyjny napis po angielsku (sku: rol/13639)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Nowoczesny plakat motywacyjny napis po angielsku i motywem żarówki. Awangardowi i bardzo modny plakat z kolekcji haseł motywacyjnych, z motywem napisu w języku angielskim: „think positive” – co oznacza: „myśl pozytywnie”. Oryginalny i zabawny plakat do dekoracji salonu lub sypialni. Dekoracja w odcieniach szarości, bieli i koloru żółtego. Napis typograficzny skomponowany z wyraźnej i grubej czcionki umieszczono na gładkim tle, przez co zyskuje siłę wyrazu. Dodatkowa grafika w postaci żarówki podkreśla atrakcyjność plakatu.

Motywacyjny plakat na ścianę do firmy

Plakat „think positive” to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana i być może zmotywuje do działania. Mądrze dobrane hasła na plakatach motywacyjnych dodają nam pewności siebie, umacniają w podjętych decyzjach i często skłaniają do konstruktywnego działania.

Zobacz gdzie ozdobić ściany plakatem z motywacyjnym napisem:

  • Biały plakat z napisem po angielsku na ścianę do firmy
  • Nowoczesny plakat z napisem i żarówką do gabinetu
  • Ciekawy plakat z motywacyjnym napisem na ścianę do biura

Polecamy te piękna dekorację także dla osób, które nie maja czasu na skomplikowane dekorowanie wnętrza, ponieważ plakat jest bardzo prosty w zamontowaniu na ścianie. Dlatego za pomocą takiej dekoracji w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier