Obraz z abstrakcyjnymi formami (sku: rol/12021-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Obraz to wyrazista abstrakcja utrzymana w odcieniach brązu i beżu z motywem abstrakcyjnej kompozycji regularnych form. Na pierwszy rzut oka, kompozycja może wydawać się chaotyczna, ale po bliższym przyjrzeniu się, można dostrzec staranne, geometryczne kształty i wzory, które tworzą spójną całość. Brązy i beże nadają dziełu sztuki ciepły, ziemisty ton, co przyciąga uwagę i tworzy atmosferę spokoju. Te regularne formy, choć pozbawione konkretnego odniesienia, oddziałują na widza, budząc ciekawość i skłaniając do refleksji. Obraz ten pozwala na swobodne interpretacje i daje możliwość odkrywania własnych emocji i znaczeń, co czyni go fascynującym dziełem abstrakcyjnym.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm