Obraz z ludźmi (sku: rol/12017-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Na tej malarskiej kompozycji artysta wyraźnie zestawił nietypowe wzornictwo z bardziej realistycznym przedstawieniem ludzkich twarzy, co wzbudza wyjątkowe i zaskakujące wrażenia wizualne.

W centrum dzieła uwagę przyciągają wyraziste kontury twarzy ludzkich. Jednak ich kształt jest delikatnie przekształcony, splatając się ze sobą i stopniowo rozmazując się w otaczającym je abstrakcyjnym chaosie. To wrażenie zdaje się wynikać z artystycznej eksploracji relacji między abstrakcją a rzeczywistością oraz między ludzkim doświadczeniem a metafizycznymi aspektami życia.

Te twarze emanują różnorodnymi emocjami: radością, smutkiem, zaskoczeniem, strachem i zachwytem. Ich wyraziste oczy przyciągają uwagę i podkreślają emocjonalny wpływ dzieła na widza. Usta są subtelnie przekształcone, nadając abstrakcyjny akcent ludzkim wyrazom.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm