Obraz krajobraz nocą (sku: rol/12061-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Obraz ukazuje niesamowitą noc nad lasem, gdzie jasny księżyc w pełni oświetla zarówno drzewa, jak i starą ruinę, tworząc zapierającą dech w piersiach scenerię.

W centrum obrazu widzimy głęboki las, który w nocy wydaje się być spokojny i tajemniczy.

W głębi obrazu, na skale, wznosi się starożytna ruina. Ta tajemnicza budowla wydaje się być ożywiona przez blask księżyca. Księżycowy światło eksponuje jej szczegóły architektoniczne, ukazując zniszczenia i historię, jaką kiedyś przechodziła. Ruina jest jak duch przeszłości, spoglądający na nocny las.

Niebo nad lasem jest czyste i gwiaździste, a pełnia księżyca dodaje tej scenerii mistycznego uroku. To miejsce emanuje spokojem i magią nocy, zachęcając widza do kontemplacji i zadumy nad pięknem przyrody oraz tajemniczą historią tego opuszczonego miejsca.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm