Obraz samotny człowiek i księżyc (sku: rol/12062-o)

188 1,875 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / pn – cz 10.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • darmowe próbki dekoracji
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty
 zamów darmowe próbki dekoracji

formularz zamówień próbek

Ten obraz przedstawia malowniczy pejzaż nocny z bagien, gdzie głównymi elementami są księżyc, drzewo i człowiek. Cała scena emanuje spokojem i tajemniczą atmosferą.

W centralnej części obrazu widzimy rozległe bagno. Woda jest cicha i nieruchoma, odbijając delikatny blask księżyca, co tworzy efekt migoczącego światła na powierzchni bagna. Ta refleksja księżycowego światła dodaje głębi całej scenie.

Księżyc wznosi się na nocnym niebie jako główna źródło światła. Jego jasne promienie oświetlają cały pejzaż, nadając mu niemal nierealny wydźwięk. Księżyc jest pełen, co oznacza, że jest w swojej najjaśniejszej fazie, co dodaje wrażenia magii i tajemnicy.

W pobliżu brzegu bagna znajduje się imponujące drzewo. Jego gałęzie tworzą gęsty baldachim, a jego korona jest oświetlona blaskiem księżyca. Drzewo to jest centralnym punktem na tym obrazie, symbolizując siłę natury i jej harmonię z kosmicznym światłem.

W pewnej odległości od drzewa, na brzegu bagien, widzimy samotną postać ludzką. Postać ta stoi tam, patrząc w kierunku księżyca i drzewa, a jej obecność dodaje narracji tajemniczości i refleksji. Może to być chwila kontemplacji lub moment skupienia na pięknie natury.

Ten obraz ukazuje spotkanie natury, kosmicznego światła i człowieka w jednym spokojnym pejzażu nocnym. Jest to scena, która skupia uwagę na magii natury i jej wpływie na ludzkie doświadczenia i emocje.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D