Napis You&Me plakat (sku: rol/13094)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Nowoczesny plakat z bardzo modnej serii dekoracji z napisami z motywem tekstu po angielsku: „You & me”, co znaczy „Ty i ja”.  Super modny plakat typograficzny do dekoracji ściany sypialni. Dekoracja z kolorze czarno-białym, który stanowi kwintesencje elegancji i dobrego smaku. Napis typograficzny utworzony z prostych i efektownych czcionek. Przepiękny napis You&Me plakat to dekoracja idealna na ścianę do sypialni. Ponieważ za pomocą czarno-białego plakatu upiększysz ścianę nad łóżkiem. Dlatego romantyczny plakat z napisem po angielsku możesz zamówić w naszym sklepie jako papierową grafikę. Ponieważ dbamy o jakość naszych dekoracji, dlatego plakat w naszym sklepie zamówisz też jako grafika oprawiona w czarną ramę. Dlatego dzięki temu plakat jest gotowy do powieszenia od razu po wyjęciu z opakowania.

Czarno-biały plakat z napisem po angielsku

Za pomocą nowoczesnego plakaty z napisem w języku angielskim możesz stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie. Dlatego takim plakatem w ciekawy sposób ozdobisz ścianę nad kanapą w salonie. Biały plakat z czarnym napisem będzie też oryginalną dekoracją ściany w przedpokoju oraz na klatce schodowej.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Podpowiadamy gdzie ozdobić ściany plakatem z napisem Ty i Ja:

  • Biały plakat z czarnym napisem na ścianę do salonu
  • Nowoczesny plakat z napisem you&me do sypialni
  • Śliczny plakat z napisem po angielsku do łazienki

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier