Fioletowy dmuchawiec na obrazie (sku: rol/12054-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Obraz przedstawia fantastyczny dmuchawiec w delikatnych odcieniach fioletu, co nadaje mu niezwykłego uroku i wyjątkowości. Dmuchawiec wydaje się być pochodzący z krainy marzeń i wyobraźni.

Jego piórka, zamiast standardowego białego koloru, są przeplatane delikatnymi odcieniami fioletu, tworząc efekt subtelności i elegancji. Każde piórko zdaje się być inny, tworząc bogatą paletę fioletowych barw.

Tło obrazu jest mgliste i niewyraźne, co sprawia, że dmuchawiec wydaje się unoszący w jakiejś fantastycznej krainie. To jakby połączenie rzeczywistości z marzeniem, gdzie natura staje się elementem baśniowej opowieści.

Ten obraz emanuje magią, wyobraźnią i subtelnością. Jest to scenariusz z innej rzeczywistości, gdzie piękno przyrody przybiera formy, które trudno sobie wyobrazić, ale jednocześnie zachwycają nas swoją urodą i niezwykłością.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm