Obraz fantazyjne dmuchawce (sku: rol/12053-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Obraz przedstawia dwa fantastyczne dmuchawce o intensywnym pomarańczowym kolorze, które przyciągają uwagę swoją wyrazistością. Dmuchawce te wydają się być zrodzone z wyobraźni i fantazji, ze swoimi wyrazistymi kształtami i soczystym kolorem.

Tło obrazu jest równie intrygujące, pełne żywych kolorów, które kontrastują z intensywnym pomarańczem dmuchawców. Począwszy od fioletu, który tworzy głęboką i tajemniczą atmosferę, poprzez granat, który dodaje bogactwa i elegancji, aż po róż i delikatną zielenię, które przynoszą lekkość i subtelność do kompozycji.

Fioletowe tło tworzy wrażenie głębi i nadaje obrazowi nieco tajemniczego charakteru, podczas gdy granat i róż nadają mu wyrazistości i dynamiki. Delikatna zieleń i róż dodają obrazowi harmonii i równowagi.

Ten obraz emanuje życiem i fantazją, tworząc niepowtarzalny i hipnotyzujący efekt. To połączenie intensywnych kolorów dmuchawców i bogatej palety tła tworzy obraz, który może pobudzić wyobraźnię i wywołać różne emocje u widza.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm