Plakat o superbohaterze (sku: rol/13129)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Świetny, nowoczesny plakat typograficzny z motywem zabawnego napisu: „superbohaterowie też muszą sprzątać pokój”. Doskonała dekoracja polecana szczególnie do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Ozdoba w kolorze niebieskim, czerwonym i białym, które to kolory na zasadzie kontrastu i doskonale dobranej kompozycji doskonale ze sobą współgrają, podkreślając przekaz zawarty w sentencji.  Plakat został skomponowany z grubej dobrze widocznej czcionki i grafiki w postaci lecącego w naszym kierunku superbohatera, przez co staje się atrakcyjnym motywem dla dziecka. Plakat „superbohaterowie tez musza sprzątać pokój” to doskonały przykład rewelacyjnej dekoracji, która nie tylko upiększa ścianę, ale także poprawia nastrój wywołując uśmiech na twarzy, a nawet daje nadzieję zmotywowania naszego malucha do sprzątnięcia pokoju. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko także potrafi docenić humor zawarty w przesłaniu tej modnej i ponadczasowej dekoracji. Nie gwarantujemy, że posprząta pokój, ale dajemy gwarancję doskonałego upiększenia wnętrza! Ponieważ plakaty z napisami to bardzo popularne dekoracje poszukiwane zarówno przez dekoratorów wnętrz jak i bezpośrednio klientów, również u nas znajdziesz doskonałe propozycje tego rodzaju dekoracji. Natomiast plakat „superbohaterowie tez muszą sprzątać pokój” jest to zdecydowanie hit dziecięcych kolekcji. Jeśli Twoim marzeniem jest w upiększyć ściany pokoju dziecka w sposób nowoczesny i zgodny z najnowszymi trendami – nie zastanawiaj się – ta dekoracja jest właśnie dla Ciebie!


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier