Plakat z zasadami w tym domu (sku: rol/13113)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Fantastyczny plakat z zasadami w tym domu z bardzo popularnej kolekcji – w tym domu – z wypisanymi zasadami domowymi mieszkańców. Oryginalny plakat do dekoracji ściany. Dekoracja czarno-biała z dodatkiem koloru turkusowego, który jest tak modny i poszukiwany przez klientów. Napis typograficzny utworzony z bardzo ładnych i efektownych czcionek, umieszczony został na bardzo modnym tle z szarych cegiełek. Plakat w tym domu to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Dlatego mądrze dobrane hasła na plakacie umacniają więzi rodzinne i przypominają o tym co jest najważniejsze.

Plakat z sentencją o zasadach panujących w rodzinie

Plakaty z modnymi hasłami to hit najnowszych kolekcji polecane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Plakat z modnym napisem możesz połączyć z inną tego rodzaju dekoracją lub może on stanowić samodzielna ozdobę. Dlatego tego rodzaju dekoracje są niezwykle lubiane przez rodziny, dla których stanowią nie tylko ciekawy element dekoracji wnętrza, ale także pewien rodzaj motywacyjnej afirmacji, umacniającej więzi rodzinne. Właśnie dlatego nasi dekoratorzy i graficy dokładają starań przy tworzeniu modnych i lubianych przez klientów plakatów. Dlatego dekoruj z nami Twoje wnętrze! Dobrze skomponowany plakat z ciekawym napisem doda przestrzeni charakteru. Dlatego ozdobę można oprawić w ramę, antyramę lub powiesić samodzielnie. W ofercie posiadamy czarne ramki idealnie pasujące do tego pięknego plakatu. Dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie czy sypialni. Ponieważ jednak równie dobrze będzie prezentował się w przedpokoju, dobrze widoczny dla osób odwiedzających twój dom. Dlatego pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana.

Zobacz gdzie ozdobić ściany plakatem z sentencją o rodzinie:

  • Piękny plakat z napisami na białej cegle jako dekoracja ściany w salonie
  • Nowoczesny plakat z sentencja o rodzinie na klatkę schodową
  • Fantastyczny plakat w tym domu na ścianę w przedpokoju

Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier