Plakat – dom kochających się wariatów (sku: rol/13600)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Fantastyczny plakat z bardzo modnej serii dekoracji z napisami z motywem tekstu: „Dom kochających się wariatów. Witamy!”.  Genialny plakat typograficzny z żartobliwym hasłem powitalnym skierowanym do gości odwiedzających nasz dom. Ponieważ dekoracja z kolorze czarno-białym, który stanowi kwintesencje elegancji i dobrego smaku. Napis typograficzny utworzony z prostych i efektownych czcionek. Dlatego czarno-biały plakat dom kochających się wariatów to idealna dekoracja ścian w przedpokoju.

Czarno-biały plakat z ciekawym napisem na ścianę

Nowoczesny plakat z sentencją o domu to bardzo modna dekoracja na ścianę. Ponieważ dekoracja jest w nowoczesnym zestawieniu kolorów. Jak i napis jest bardzo ciekawy oraz trochę zabawny. Dlatego właśnie, dzięki tym cechom ta dekoracja jest tak wyjątkowa. Ponieważ zważywszy na fakt ze plakaty to jedne z najchętniej kupowanych ozdób ściennych, więc nie może ich zabraknąć na ścianie w Twoim domu.

Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Podpowiadamy gdzie powiesić plakat z zabawnym napisem:

  • Czarno-biały plakat z napisem po polsku na ścianę w przedpokoju
  • Nowoczesny plakat typograficzny na klatkę schodową
  • Piękny plakat z sentencją o domu na ścianę w korytarzu

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier