Reprodukcja obrazu drzewo życia Gustava Klimta (sku: rol/10240/a-1)

243 1,588 

zapytaj o inny rozmiar lub kolor
chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / pn – cz 10.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • darmowe próbki dekoracji
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty
 zamów darmowe próbki dekoracji

formularz zamówień próbek

Przedstawiamy obraz ze znaną i popularną reprodukcją  Drzewa życia Gustawa Klimta.  Ozdoba kolorowa w ciepłych odcieniach barw, z przewagą odcieni beżowych i czerwonawych brązów. Dekorację polecamy do upiększenia stylowego salonu lub sypialni. Obraz z drzewem życia Klimta to doskonała propozycja dekoracji nie tylko dla koneserów sztuki ale także dla osób, na których ponadczasowe piękno klasyki gatunku wywiera nieustanny wpływ. Wieszając w domu na ścianie obraz z reprodukcją znanego malarza, obcujemy z dziełem sztuki, które choć zostało odwzorowane jako reprodukcja, w taki sam sposób doskonale dekoruje nasze wnętrze ale także daje nam poczucie luksusu i obcowania ze sztuką. Ten doskonały obraz przedstawia jedyne w swoim rodzaju drzewo z jakby wijącymi się gałęziami, na których siedzą cztery ptaki. Tajemnicza postać kobieca po lewej stronie obrazu zdaje się wpatrzona w parę wtulonych w siebie kochanków po prawej stronie. Motyw tego pięknego obrazu jest w swej istocie bardzo tajemniczy i zniewalający. Taka dekoracja wprost cudownie będzie się prezentowała w stylowej sypialni. Ale także nasz salon zyska na atrakcyjności, gdy zdecydujemy się udekorować go z tym ponadczasowym wzorem.

Płótno winylowe jest gładkie i matowe. Wydruk ma soczyste kolory, materiał polecamy do dekoracji nowoczesnych i modnych wnętrz.

Płótno canvas jest bawełniane, ma widoczną teksturę materiału, imituje malarstwo olejne. Płótno, będzie świetne do ozdoby eleganckich i klasycznych wnętrz.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

90cm x 60cm – winyl, 90cm x 60cm – canwas, 120cm x 80cm – winyl, 120cm x 80cm – canwas, 140cm x 90cm – winyl, 140cm x 90cm – canwas, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D