Reprodukcja obrazu drzewo życia Gustava Klimta (sku: rol/10240/a-1)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Przedstawiamy obraz ze znaną i popularną reprodukcją  Drzewa życia Gustawa Klimta.  Ozdoba kolorowa w ciepłych odcieniach barw, z przewagą odcieni beżowych i czerwonawych brązów. Dekorację polecamy do upiększenia stylowego salonu lub sypialni. Obraz z drzewem życia Klimta to doskonała propozycja dekoracji nie tylko dla koneserów sztuki ale także dla osób, na których ponadczasowe piękno klasyki gatunku wywiera nieustanny wpływ. Wieszając w domu na ścianie obraz z reprodukcją znanego malarza, obcujemy z dziełem sztuki, które choć zostało odwzorowane jako reprodukcja, w taki sam sposób doskonale dekoruje nasze wnętrze ale także daje nam poczucie luksusu i obcowania ze sztuką. Ten doskonały obraz przedstawia jedyne w swoim rodzaju drzewo z jakby wijącymi się gałęziami, na których siedzą cztery ptaki. Tajemnicza postać kobieca po lewej stronie obrazu zdaje się wpatrzona w parę wtulonych w siebie kochanków po prawej stronie. Motyw tego pięknego obrazu jest w swej istocie bardzo tajemniczy i zniewalający. Taka dekoracja wprost cudownie będzie się prezentowała w stylowej sypialni. Ale także nasz salon zyska na atrakcyjności, gdy zdecydujemy się udekorować go z tym ponadczasowym wzorem.

Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm