Obraz tryptyk – drzewa w czerwieni. Drzewa na białym, czarnym i czerwonym tle (sku: rol/19243/b)

290 420 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Nowoczesny obraz tryptyk przedstawiający trzy drzewa. Dekoracja skomponowana z trzech wiodących  kolorów białego, czarnego i czerwonego. Każdy z poszczególnych paneli przedstawia inną kolorystykę: czerwone drzewo na czarnym tle, białe drzewo na czerwonym tle, oraz czarne drzewo na tle białym. Takie połączenie kolorystyki sprawia, że dekoracja jest bardzo ekspresyjna, dlatego będzie stanowiła element doskonale dekorujący i skupiający wzrok. Szczególnie kolor czerwony spowoduje efekt ożywienia wnętrza, nadania mu pewnej dynamiki.Taka trzyczęściowa dekorację z powodzeniem możesz powiesić w nowoczesnej sypialni. Ponieważ o kolorze czerwonym, mówi się, że jest to kolor miłości, wydaje się więc wprost idealny do tego rodzaju wnętrza. Jednak naszym zdaniem doskonale sprawdzi się także w pokoju dziennym czy też salonie. Bez względu na to czy Twoje wnętrze ogranicza się do stonowanych, monochromatycznych kolorów czy może masz dodatki kolorowe, nasz obraz będzie stanowił główną i najważniejszą dekorację w pomieszczeniu. Gwarantujemy, że goście odwiedzający twój dom będą nim zachwyceni i nie pozostanie on niezauważony! Proponujemy wydruk tego obrazu na trzech, doskonałej jakości materiałach – możesz poczytać o poniżej. Obraz możemy wykonać na wymiary standardowe dostępne bezpośrednio na stronie lub na wymiar indywidualny – w takim przypadku wyślij do nas zapytanie.

Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

3x 45cm x 45cm – winyl, 3x 45cm x 45cm – canwas, 3x 60cm x 60cm – winyl, 3x 60cm x 60cm – canwas