Plakat z zasadami w tym domu (sku: rol/13185)

18 170 

Kupujesz plakat bez ramki.

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Czarno-biały plakat z zasadami w tym domu to bardzo modna dekoracja na ścianę. Nowoczesny plakat z bardzo modnej serii plakatów „w tym domu…” z zasadami domowymi mieszkańców. Ponieważ na plakacie znajduje się bardzo modny napis: „W tym domu śmiejemy się, wierzymy w siebie, robimy głupoty, wybaczamy, bawimy się, kochamy”. Dlatego super modny plakat typograficzny do dekoracji ściany. Ponieważ dekoracja z kolorze czarno-białym, który stanowi kwintesencje elegancji i dobrego smaku. Dlatego napis typograficzny utworzony z prostych i efektownych czcionek, z zastosowaniem tła na zasadzie pozytywu i negatywu.

Nowoczesny plakat z napisem w tym domu

Plakat  – „W tym domu…” –  to nasz hit sprzedaży – bardzo lubiany i często kupowany przez klientów. Dlatego dekorację polecamy do upiększania ścian w Twoim salonie i sypialni. Ponieważ pozytywny napis na plakacie doda patrzącemu pozytywnej energii od samego rana. Dlatego mądrość zawarta w tym znanym powiedzeniu na plakacie umacnia więzi rodzinne i przypomina o tym co jest najważniejsze, o tym, że zawsze wracamy do swojego miejsca, swojego domu.

Sprawdź gdzie powiesić plakat z sentencją o rodzinie:

  • Nowoczesny plakat z napisem w tym domu na klatkę schodową
  • Piękny plakat z zasadami panującymi w rodzinie na ścianę do przedpokoju
  • Ciekawy plakat z sentencją o rodzinie na ścianę do salonu

Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier