Obraz – kompozycja wielokątów (sku: rol/12026-o)

188 1,875 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Opisując ten abstrakcyjny obraz, widzimy, że głównym motywem są wielokąty, które tworzą główną strukturę kompozycji. Kolor dominujący to brąz, co nadaje obrazowi ciepło. Wielokąty te są różnych rozmiarów i kształtów, a ich boki są ostre i wyraźne.

Na tle brązowych wielokątów, zauważamy kilka elementów w odcieniach beżu. Te jasne elementy kontrastują z głównym tłem i przyciągają uwagę widza. Mogą to być mniejsze wielokąty, koła lub inne abstrakcyjne kształty, które dodają dynamiki i głębi kompozycji.

Cały obraz emanuje spokojem i równowagą, a jednocześnie zachowuje pewną dawkę tajemniczości i abstrakcji. Widz może interpretować go na wiele sposobów, eksplorując związek między kształtem, a kolorem oraz między jasnością, a ciemnością. To dzieło sztuki może zachęcać do refleksji nad abstrakcyjnymi koncepcjami formy i kompozycji.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D