Obraz – kompozycja wielokątów (sku: rol/12026-o)

180 750 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Opisując ten abstrakcyjny obraz, widzimy, że głównym motywem są wielokąty, które tworzą główną strukturę kompozycji. Kolor dominujący to brąz, co nadaje obrazowi ciepło. Wielokąty te są różnych rozmiarów i kształtów, a ich boki są ostre i wyraźne.

Na tle brązowych wielokątów, zauważamy kilka elementów w odcieniach beżu. Te jasne elementy kontrastują z głównym tłem i przyciągają uwagę widza. Mogą to być mniejsze wielokąty, koła lub inne abstrakcyjne kształty, które dodają dynamiki i głębi kompozycji.

Cały obraz emanuje spokojem i równowagą, a jednocześnie zachowuje pewną dawkę tajemniczości i abstrakcji. Widz może interpretować go na wiele sposobów, eksplorując związek między kształtem, a kolorem oraz między jasnością, a ciemnością. To dzieło sztuki może zachęcać do refleksji nad abstrakcyjnymi koncepcjami formy i kompozycji.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm