Tapeta z abstrakcyjną mozaiką (sku: rol/12143-f)

893 1,350 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Abstrakcyjna tapeta to eksplozja kolorów i form, która zaskakuje i hipnotyzuje swoją niezwykłą kompozycją. W centrum tapety znajduje się abstrakcyjne słońce, które jest źródłem energii i życia. To nie jest tradycyjne słońce, ale bardziej artystyczna interpretacja, gdzie promienie rozchodzą się we wszystkie strony, tworząc niezliczone wzory i refleksy.

Wokół tego niezwykłego słońca unoszą się gałązki, które tworzą wirujące spirale i krzywe linie, niczym liście i pędy roślin w tańcu z wiatrem. Gałązki są abstrakcyjne i pełne dynamiki, a ich kolory to przede wszystkim odcienie zieleni i brązu.

Motyle unoszą się wokół słońca i gałązek, przypominając skomplikowane figury taneczne. Są to motyle w formie abstrakcyjnych kształtów i kolorów, które wypełniają tapetę życiem i ruchem. Nie da się ich jednoznacznie zdefiniować, co sprawia, że cała kompozycja jest pełna tajemnicy i interpretacyjnych możliwości.

Ta abstrakcyjna tapeta jest pełna energii, kolorów i form, które zapraszają do refleksji i tworzenia własnych opowieści. Nadaje się idealnie do nowoczesnych wnętrz, gdzie chce się wprowadzić element sztuki i tajemnicy. To dzieło sztuki na ścianie, które przyciąga uwagę i stanowi niezwykły punkt centralny w pomieszczeniu.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna