Foto-tapeta kolumny i schody (sku: rol/12144-f)

893 1,350 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Fototapeta przedstawia malowniczy pejzaż, w centrum którego znajdują się starożytne schody prowadzące do tajemniczej świątyni. Cały obraz emanuje atmosferą historii i tajemnicy.

W pierwszym planie, schody wykonane z kamiennych bloków prowadzą w górę. Ich powierzchnia jest już w dużej mierze zniszczona i spękana z upływem czasu, ale wciąż zachowują swoją majestatyczną aurę. Starożytne kamienne balustrady biegnące wzdłuż schodów ozdobione są delikatnymi zdobieniami, choć wiele z nich uległo erozji.

Schody prowadzą do wejścia do starożytnej świątyni, które jest centralnym punktem kompozycji. Świątynia wydaje się być zarówno miejscem kultu, jak i centrum kulturalnym starożytnego społeczeństwa. Jej mury są pokryte inskrypcjami i rzeźbami, a olbrzymie, ozdobne drzwi pozostają lekko uchylone, co pozwala na spojrzenie do jej wnętrza, które jest zacienione i pełne tajemnicy.

W tle widoczne są majestatyczne góry, które wznoszą się ku niebu, tworząc imponującą scenerię dla starożytnej świątyni. Szczyty gór przewijają się przez mglistą atmosferę, dodając fotografii głębi i tajemniczości.

Fototapeta ta oddaje piękno i historia starożytnego miejsca kultu, gdzie duchowość spotyka się z majestatem natury, tworząc niezwykłe wrażenie.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna