Obraz abstrakcyjny człowiek (sku: rol/12028-o)

188 1,875 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / pn – cz 10.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • darmowe próbki dekoracji
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty
 zamów darmowe próbki dekoracji

formularz zamówień próbek

Obraz przedstawia fascynującą kompozycję kolorowych, pionowych linii. Te linie tworzą dynamiczne tło, które wydaje się pulsować i zmieniać się w zależności od perspektywy. Jednak to, co naprawdę przyciąga uwagę, ukrywa się za tymi kolorowymi liniami.

W głębi obrazu, delikatnie ukryta, pojawia się tajemnicza twarz. Jest to twór abstrakcyjny, który z jednej strony trudno zrozumieć, a z drugiej jest niezwykle fascynujący. Twarz ta zdaje się wyłaniać zza mgieł i kształtować się w zależności od punktu widzenia widza, co tworzy wrażenie zmienności emocji i nastrojów.

Obok tej tajemniczej twarzy wyginają się dłonie i palce, jakby próbując sięgnąć w kierunku widza. Ich kształty są elastyczne i wygięte, co dodaje obrazowi nieco surrealistycznego charakteru.

Całość dzieła emanuje tajemniczością i zachęca do refleksji. Artysta wykorzystał kontrast pomiędzy abstrakcyjnym tłem a ukrytymi ludzkimi elementami, aby stworzyć obraz, który pobudza wyobraźnię i prowokuje do interpretacji.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D