20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Wybierz piękne obrazy na Twoją ścianę

Obcowanie z pięknem ma na człowieka bardzo pozytywny wpływ, bowiem poprzez oddziaływanie barw, obrazów czy budzone nimi pozytywne skojarzenia…
Obcowanie z pięknem ma na człowieka bardzo pozytywny wpływ, bowiem poprzez oddziaływanie barw, obrazów czy budzone nimi pozytywne skojarzenia dostarcza ładunku dodatniej energii, która przekłada się również na pozytywny stosunek do otoczenia. O życiu mówi się, że jest jak lustro. Kiedy pokazuje mu się złą, smutną czy wykrzywioną w grymasie twarz, ono odpowiada tym samym. Otaczanie się pięknymi przedmiotami sprawia, że chcemy się do innych uśmiechać, witać na schodach sąsiadów, a na grymaszącą w kolejce sklepowej klientkę patrzymy z humorystycznym dystansem.
Piękne obrazy
Podobnie, jak muzyka łagodzi obyczaje tak łagodzą je piękne obrazy. Ponieważ każdy z nas ma nieco inny charakter, inne upodobania i inne rzeczy wprawiają go w podziw również to, co jest naprawdę piękne będzie jego subiektywną oceną. Istnieją jednak miejsca budzące podziw w sposób całkowicie obiektywny, stworzone przez naturę pejzaże, klimatyczne zachody słońca, bajeczne wodospady czy fantastyczne, idealne w formie zwierzęta. Wszystkie one – a także wiele niepowtarzalnych dzieł ludzkich rąk – mogą być elementem wystroju dostarczając każdego dnia pozytywnych wrażeń.
Piękne obrazy na stronie http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/amazing%2Blandscape to szerokie pole możliwości wyboru tego, co idealnie będzie pasować do salonu, sypialni a nawet łazienki. Fantastyczne formacje skalne Kanionu Antylopy nie tylko dodadzą wnętrzu ciepła dzięki intensywnym żółtym barwom, ale też pobudzą wyobraźnię i marzenia o podróżowaniu w poszukiwaniu takich cudów natury. Leniwie płynący strumień w otoczeniu spokojnego deszczowego lasu przypomni o relaksującej wycieczce podczas ostatnich wakacji. Znajdą tu coś miłośnicy zabytkowej architektury, wiejskich krajobrazów Toskanii, chłodnych klifów w Dover czy egzotycznego jeziora Titicaca.
Piękne obrazy w kilka chwil mogą stać się fantazyjną fototapetą, przekształcić w barwną naklejkę czy kompozycje wieloelementowego obrazu. Wystarczy jedynie poszukać swojego ulubionego motywu, dobrać jego kolorystykę, spokojny lub dynamiczny nastrój do wnętrza, a potem już pozostaje tylko wybrać dla niego miejsce i delektować się w wolnej chwili niepowtarzalnym pięknem. Takie dekoracje z pewnością zastąpią niejedno SPA zwłaszcza, jeśli w ich towarzystwie wypije się filiżankę dobrej kawy z dodatkiem aromatycznego ciasta. W nadchodzącej, depresyjnej porze roku warto pomyśleć o takim dodatku do salonu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem