20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Sypialnia z fototapetą

;Sen jest balsamem dla duszy; – pisał William Szekspir, a my, pamiętając o tym, powinniśmy z należytą pieczołowitością zaaranżować miejsce, w którym śpimy. Spokojny wypoczynek zapewni wystrój harmonizujący z naszą osobowością, który ukoi nas po ciężkim dniu.
;Sen jest balsamem dla duszy; – pisał William Szekspir, a my, pamiętając o tym, powinniśmy z należytą pieczołowitością zaaranżować miejsce, w którym śpimy. Spokojny wypoczynek zapewni wystrój harmonizujący z naszą osobowością, który ukoi nas po ciężkim dniu. Ciepło i przytulność w sypialni pomogą nam z pewnością osiągnąć odpowiednio dobrane fototapety, które stanowią oryginalną dekorację tego pomieszczenia.Idealnym miejscem na zastosowanie fototapety w sypialni jest ściana nad wezgłowiem łóżka. Można też zdecydować się na oklejenie drzwi lub mebli, a niezwykle intrygującym rozwiązaniem będzie umieszczenie jej na…suficie.
Sypialnia z fototapetą
Fototapeta w sypialni przełamie monotonię każdego wnętrza. Zanim jednak zamontujemy ją w tym pomieszczeniu, warto sprawdzić, jak będzie wyglądała w świetle wieczornym. Trzeba bowiem pamiętać, że nie jest to rodzaj dekoracji, który łatwo wymienimy w przypadku niewłaściwie dobranego wzoru. Dobrze też zwrócić uwagę na metraż naszej sypialni i mieć na uwadze, że do niewielkiego pomieszczenia pasują raczej wzory delikatne i utrzymane w jasnej kolorystyce. Cienkie gałęzie, kwiaty, perły lub kryształki – odpowiednie desenie do małego wnętrza – wspaniale będą wyglądały w zestawieniu z białymi ścianami. Dobrym rozwiązaniem jest też w przypadku niewielkiej powierzchni, wykorzystanie obrazu wywołującego złudzenie optyczne, co pozwala wizualnie poszerzyć lub podwyższyć pomieszczenie. Motywy o bardziej zdecydowanym charakterze, w których dominują ciemniejsze tonacje, sprawdzą się w większej sypialni. Fototapety z widokami i pejzażami będą działały kojąco i skłonią do marzeń o podróżach, przenosząc te fantazje do naszych snów.
Wśród wielu wzorów fototapet, dostępnych w internecie, warto zapoznać się z propozycjami, zamieszczonymi na stronie http://www.dekorolka.pl/fototapety-do-sypialni. Znajdziemy tu zarówno delikatne desenie w subtelne pióra i kwiaty, lub też imitujące atłas albo koronki, jak również emanujące erotyką czarno-białe zdjęcia, które nadadzą zmysłowego charakteru każdej sypialni.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem