20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Samoprzylepne fototapety na drzwi

Drzwi są tym elementem wystroju wnętrza, na który sporadycznie zwraca się uwagę w kontekście płaszczyzny dekoracyjnej. Współczesne…
Drzwi są tym elementem wystroju wnętrza, na który sporadycznie zwraca się uwagę w kontekście płaszczyzny dekoracyjnej. Współczesne możliwości pozwalają na projektowanie i sprzedaż wzorów drzwi, które są już na tyle dekoracyjne, że nie potrzebują dodatkowego elementu do zmiany ich wizerunku. A jednak warto spojrzeć na nie w tym ujęciu, ponieważ w odniesieniu do całości aranżacji wnętrza mogą stać się ciekawym niebanalnym dopełnieniem. Taką opcję zapewniają fototapety na drzwi ze specjalnie dobranymi do ich kształtu motywami graficznymi.
Fototapety na drzwi mogą być doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy wydatki remontowe nie pozwalają na zakup nowego skrzydła, albo wtedy, gdy drzwi są już podniszczone i trzeba szybko znaleźć sposób na ich odświeżenie. Dekoracja nie tylko zakryje ewentualne niedociągnięcia powierzchni, ale też stanie się dodatkowym dekoracyjnym elementem we wnętrzu. Ta ostatnia cecha może być najważniejszym powodem, dla którego wybiera się samoprzylepne fototapety. Jeśli pomieszczenie wykończono stylową dekoracją umieszczenie na drzwiach wizerunku artystycznie kutej bramy będzie jej ciekawym uzupełnieniem.
Fototapety na drzwi
To dziesiątki ciekawych wzorów, które mogą nie tylko być ozdobą, ale także ożywić wystrój, urozmaicić go, sprawić, że stanie się niepowtarzalny. Na stronie http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-drzwi można znaleźć ciekawą kolekcję ;drzwi na drzwi;, czyli fototapet przedstawiających różnego rodzaju wejścia o różnym charakterze, od klasycznych zamkowych bram i kamiennych przejść po współczesne drzwi starych kamienic, nieco już podniszczone zębem czasu. Dopasowanie odpowiedniego motywu do tworzonego stylu wnętrza nie jest trudne. Znajdzie się tu coś zarówno do wystroju klasycznego, jak i rustykalnego czy nowoczesnego.
Poza motywami drzwi na skrzydła można wykorzystywać też wiele innych motywów. Do tych atrakcyjnych zaliczają się fantazyjne wizerunki witraży, które na przykład w przedpokoju mogą stworzyć całkiem realne wrażenie przeszklenia. Inne propozycje to na przykład motywy abstrakcyjne, bukiety kwiatów, londyńskie budki telefoniczne, wąskie uliczki i korytarze, oraz wiele innych ciekawych pomysłów, które nie tylko będą ozdobą, ale mogą tez wizualnie powiększyć wnętrze. Szczególnie sprawdza się taki efekt w wąskich przedpokojach i korytarzach, gdzie fototapeta na drzwi z uliczką przedłuży pomieszczenie o kolejnych kilka metrów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem