20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty na ścianę kwiaty to ponad czasowy motyw dekoracyjny

Plakaty na ścianę kwiaty to ponadczasowa metoda na udekorowanie ściany, która wniesie do pomieszczenia radość i powiew świeżości.
Plakaty na ścianę kwiaty pasują do każdego stylu wnętrzarskiego, komponując się zarówno z wystrojem klasycznym, romantycznym i retro, jak również nowoczesnym i minimalistycznym. Natura od zawsze stanowiła bogate źródło inspiracji dla malarzy, grafików, rzeźbiarzy i artystów fotografików, a kwiaty to od wieków jeden z najpopularniejszych motywów w sztuce zdobnictwa.
Dekorowanie nimi wnętrz plakatami na ściany kwiaty to wyraz tęsknoty za wieczną wiosną i pragnienie zatrzymania jej jak najdłużej. Powieszenie na ścianie plakatu na ścianę kwiaty z kwiatowym motywem jest doskonałym sposobem na przeprowadzenie szybkiej metamorfozy naszego domu lub firmy, które od razu nabiorą koloru, energii i wiosennej lekkości. Plakaty na ścianę kwiaty z niezapominajki, rumianki, kwiaty jabłoni, różowe fuksje lub romantyczne wrzosy, gatunki egzotyczne lub nasze swojskie, prosto z polskiej łąki. Spośród bogactwa gatunków kwiatów każdy może wybrać swój ulubiony, który na stałe zagości w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu w domu. Zobacz plakaty na ścianę kwiaty na stronie naszego sklepu
Plakaty na ścianę kwiaty to dekoracje dla każdego

plakaty na ścianę kwiaty z różami
plakaty na ścianę kwiaty z orchideą
plakaty na ścianę kwiaty z polnymi kwiatami

Osobną, choć chyba najpopularniejszą kategorię stanowią plakaty na ścianę kwiaty z różami. Rozmaitość gatunków, oszałamiający zapach i niekwestionowana najwyższa pozycja w kwiatowym panteonie, sprawiają, że plakaty na ścianę kwiaty z różami stanowią numer jeden pośród motywów wykorzystywanych do dekorowania ścian. Uwiecznione na plakatach na ścianę kwiaty będą stanowić w naszym salonie elegancką dekorację, która – prócz walorów ozdobnych – będzie działała kojąco na zmysły i pobudzi do działania, wprowadzając do czterech ścian element świata natury. Terapeutyczna moc kwiatów poprawi samopoczucie, wyzwoli pozytywne emocje, zapewni spokój i harmonię. Na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/plakaty-kwiaty znajdziemy nie tylko fotografie, ale również grafiki, których głównym tematem są kwiaty. Plakaty na ścianę kwiaty reprodukcje prac współczesnych artystów wydrukowane są na grubym papierze plakatowym. Można je zamówić również w wersji z ramą, co doskonale podkreśli charakter plakatów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem