20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty geometryczne to elegancja, styl oraz gwarancja trwałości dekoracji

Wydrukowane na wysokojakościowych materiałach nowoczesne plakaty geometryczne to elegancja, styl oraz gwarancja trwałości dekoracji. Dlatego też nie ma lepszej metody, aby efektownie udekorować nasz domowy salon, odmieniając go nie do poznania.
Współczesna sztuka dekoratorska garściami czerpie z tradycyjnych sposobów urozmaicania wnętrz, łącząc je z nowoczesnymi metodami eksponowania grafik, zdjęć lub prac malarskich.
Nowoczesne plakaty geometryczne charakteryzuje ogromna różnorodność, jeśli chodzi o bogactwo form i kolorystyki. Wśród obfitości wzorów specjalną kategorię tworzy nowoczesna stylistyka, obejmująca często abstrakcyjne przedstawienia figur geometrycznych czy też zjawisk występujących w naturze. Są to więc zarówno wszelkie koła, elipsy, kwadraty, barwne bąbelki czy dymy, jak również na przykład oryginalne wizerunki kielichów kwiatów, które podbarwiono jaskrawymi kolorami, nadając im surrealistyczny charakter. Na wskroś współczesny klimat tych przedstawień nie przesądza jednak wcale o tym, że sprawdzą się one jedynie w nowoczesnych, minimalistycznych lub industrialnych wnętrzach. W pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym plakaty geometryczne będą bowiem nietuzinkowym przełamaniem konwencji i oryginalnym ;pazurem;, który przykuje uwagę każdego obserwatora. Wśród nowoczesnych plakatów geometrycznych nie brakuje również oryginalnych rozwiązań dekoratorskich, na przykład plakatów z grafikami, na których wydrukowano kolaże fotograficzne o trójwymiarowych właściwościach wizualnych. W stylistykę sztuki nowoczesnej znakomicie wpisują się także formy plakatów geometrycznych podzielonych kompozycyjnie na dwie lub trzy części, stanowiące jedną całość, czyli dyptyki lub tryptyki. Na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/plakaty-abstrakcje znajdziemypropozycje nowoczesnych grafik zaprojektowanych przez współczesnych twórców. Wszystkie plakaty geometryczne, jeśli je odpowiednio dobierzemy, mogą zagościć na stałe w naszym domu lub biurze.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem