20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty fitness i aerobik

Plakat jest szczególnym rodzajem kreacji artystycznej, zazwyczaj opartym na kompozycji graficznej złożonej z symbolicznych rysunków i tekstów o konkretnej treści.
Plakat jest szczególnym rodzajem kreacji artystycznej, zazwyczaj opartym na kompozycji graficznej złożonej z symbolicznych rysunków i tekstów o konkretnej treści. Plakat, jako rodzaj środka przekazu dawniej pełni funkcję informacyjną, a dziś, po wielu latach dojrzewania tej dziedziny i rodzenia się nowych koncepcji pojawia się, jako forma dekoracji z treścią. W przeciwieństwie do obrazów, które są zazwyczaj piękne a dekorowanie wnętrza i wprowadzanie pewnego klimatu ekskluzywności jest ich podstawowym zadanie plakaty w konfrontacji z nimi są o wiele skromniejsze i prostsze, ale mają znacznie więcej do powiedzenia. W tej grupie szczególne miejsce zajmują współczesne wersje plakatów – nie skromne i proste grafiki, ale bogate, kolorowe zdjęcia.
Plakaty fitness i aerobik
Ta szczególna i bardzo nietypowa forma plakatów jest rodzajem gatunku przejściowego pomiędzy klasycznymi grafikami, a obrazami nowoczesnymi, drukowanymi na winylu lub płótnie. Zmieniła się również tematyka plakatów, wśród której pojawiły się takie propozycje, jak aerobik i fitness, czyli dziedziny związane ze współczesnością i w we współczesności zrodzone. Kategoria dekoracji, którą można określić, jako prezentujące aerobik i fitness plakaty to zaprezentowane na stronie http://www.dekorolka.pl/81/plakaty-do-ram/search/aerobic propozycje, które są doskonałym przykładem zmian, jakie nastąpiły w tej dziedzinie oraz nowego podejścia do roli plakatu, jako środka komunikacji.
Zobacz podobne dekoracje na stronie naszego sklepu
Z tradycyjnej funkcji dawnych plakatów w nowych kompozycjach zachowały się formy i materiały, bowiem te piękne kolorowe zdjęcia pojawiają się na ścianach w postaci dużych arkuszy, niekiedy oprawionych w ramy, innym razem samodzielnie, w całkowicie surowej wersji. Plakaty o tematyce aerobic i fitness nadal pełnia role informacyjną, wciąż o czymś mówią, zachęcają, zapraszają z tym, że nie przemawia już do odbiorcy tekst, lecz piękny kolorowy obraz, który często bywa bardziej wymowny niż prosty, hasłowy napis. To dekoracje, które docierają do podświadomości i poprzez prezentację efektów, radości, zadowolenia, satysfakcji skłaniają do podejmowania działań.
Prezentujące aerobik i fitness plakaty wyróżniają się niezwykłą kolorystyką, jaka zazwyczaj towarzyszy osobom aktywnym wyrażając radość kolorami strojów, opaskami, pięknem naturalnej przyrody lub wyjątkowym klimatem sal treningowych. To również dekoracje pełne radości życia wyrażanej uśmiechami sportowców w każdym wieku, cieszących się doskonałym zdrowiem i kondycją, tym, samym zarażając postronnego obserwatora tą niezwykłą pasją i dążeniem do perfekcji. Jeszcze inna grupa plakatów fitness są te, które pokazują możliwy do osiągnięcia cel, czyli piękną, wymarzoną sylwetkę, jaka będzie nagrodą za wyrzeczenia i systematyczność. To dekoracje nie tylko efektowne, kolorowe i radosne, ale również motywujące.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem