20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Piękne fototapety wodospady do każdego pomieszczenia

Projektowanie aranżacji wnętrza ma przeważnie jeden cel, jakim jest stworzenie takiego klimatu, w którym właściciele, goście, pracownicy…
Projektowanie aranżacji wnętrza ma przeważnie jeden cel, jakim jest stworzenie takiego klimatu, w którym właściciele, goście, pracownicy czy klienci będą czuli się komfortowo. Aranżacja ma również podkreślać przeznaczenie pomieszczenia i budzić określone skojarzenia, a więc profesjonalne podejście do klienta w biurze czy kancelarii, odpowiednio wyselekcjonowany produkt w sklepie czy zapowiedź spodziewanego odprężenia w gabinecie odnowy. Wiele wnętrz, w tym te mieszkalne wymaga klimatu uspokajającego i relaksującego, a więc zieleni, widoków natury, pięknych krajobrazów.
Fototapety wodospady
Natura już sama w sobie łagodzi nastrój i pozwala odpocząć w przyjemnym otoczeniu, jednak wśród wszystkich dostępnych widoków najpiękniejsze i zarazem najbardziej przywracające równowagę są fototapety z wodospadami. Trudno powiedzieć, co tak fascynującego znajduje się w wodzie, ale faktem jest, że tę niezwykłą wartość dostrzegli już starożytni mieszkańcy wschodniej Azji, do dziś traktując wodę, jako symbol harmonii i równowagi. Starożytną filozofię ZEN wykorzystują także dzisiejsze nowoczesne ośrodki SPA, w których woda stanowi podstawowy środek terapeutyczny. Ponieważ jest ona znaczną częścią naszego organizmu otaczanie się nią może być czynnikiem o niezwykłym oddziaływaniu.
Biorąc pod uwagę te odniesienia fototapety z wodospadami mogą stać się elementem wystroju, który sprawi, że sypialnia, łazienka czy pokój zmieni się w miejsce niezwykle przyjemne i klimatyczne. Uzupełnione o naturalne rośliny doniczkowe, wyposażone w jasne słoneczne okna sprawi, iż codzienne obcowanie z nim unormuje emocje, wyciszy i pozytywnie nastawi do świata zewnętrznego. Fototapeta z wodospadem w sypialni jest jak codzienna wizyta w salonie odnowy biologicznej bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy. Fototapeta z wodospadem w łazience, to codzienna odprężająca kąpiel w niezwykle relaksującym otoczeniu.
Zgromadzone w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/waterfall motywy wodospadów to prawdziwe bogactwo kompozycji od spokojnych, stonowanych leśnych strumyczków po gigantyczne wodospady Amazonii. Dzięki temu bogactwu w zaciszu własnego domu można odwiedzać, nawet najdziksze i najbardziej niedostępne zakładki Ameryki Południowej, podziwiając najwyższy na świecie wodospad Salto Angel czy odwiedzić wodospady w chorwackim parku narodowym Krk. Spojrzenie na spływającą wodę każdego dnia będzie sprzyjać budowaniu pozytywnych emocji potrzebnych w kontakcie z najbliższym otoczeniem.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem