Oklejanie AGD w kuchni naklejkami

Kuchnia sprzed lat zazwyczaj kojarzy nam się z monotonnym wystrojem, prostymi, jednokolorowymi meblami, często białym sprzętem AGD…
Kuchnia sprzed lat zazwyczaj kojarzy nam się z monotonnym wystrojem, prostymi, jednokolorowymi meblami, często białym sprzętem AGD i glazurą czy terakotą w jednostajnym kolorze. Współczesność stwarza znacznie więcej możliwości w zakresie tworzenia kuchennych aranżacji, a dostępność materiałów oraz przede wszystkim całkiem nowe podejście do tej tematyki sprawiają, że kuchenne wnętrza są kolorowe i wesołe. To iście amerykański klimat, w którym kuchnia była centrum domowej aktywności, a kraciaste firanki i obrusy oraz wiele barwnych dekoracji tworzyło prawdziwie domowa atmosferę, w której każdy zaznaczał swoją obecność.
Oklejanie AGD w kuchni naklejkami
W naszych realiach designerskie kuchnie w kolorach tęczy pozwala stworzyć nowa forma zdobienia, jaką jest oklejanie AGD w kuchni naklejkami. Te szczególnie dekoracje przypominają trochę dziecięce samoprzylepne obrazki umieszczane na wszystkim, co tylko jest pod ręką z tym, ze dekoracje kuchenne są bardziej przemyślane, zaplanowane i oczywiście o wiele lepszej jakości. Wśród wykorzystywanych na lodówkach, zmywarkach i innych elementach wyposażenia naklejek są zarówno te z owocami, warzywami czy ziarnami kawy, jak i całkowicie odbiegające od kuchennej tematyki motywy roślin, architektury, postaci, a nawet samochodów czy motocykli.
Oklejanie AGD w kuchni naklejkami to nie tylko tworzenie aranżacji, ale i zabawa z wykorzystaniem dekoracji, jakie można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/fotolaminaty-naklejki-na-sprzet-agd-rtv. To nie tylko bajeczne kolory i wzory, ale też samoprzylepne dekoracje, które są wyjątkowo wytrzymałe dzięki zastosowaniu warstwy laminatu na drukowanej powierzchni. Umieszczając taki wielobarwny motyw na drzwiach lodówki można go z powodzeniem zmywać, a ryzyko zniszczenia, zarysowania czy podarcia jest niemalże zerowe. Dzięki takim okleinom nie tylko sam sprzęt AGD, ale i cała kuchnia zmienia się nie do poznania nabierając optymizmu, radości i przyjemnego klimatu, w którym gotowanie jest całkiem nowym doświadczeniem.
Okleiny na sprzęt AGD to nie tylko kolory podkreślające styl wnętrza, dodające mu atrakcyjności, ale też sposób na odnowienie często już wysłużonego sprzętu. Lodówka z zadrapaniami na drzwiczkach, wytartym logo czy odbitym lakierem nie pasuje do pięknie wyremontowanej kuchni. Oklejanie naklejkami pozwala na zamaskowanie wszelkich niedociągnięć, a sprzęt nabiera nowych walorów i dopasowuje się do ogólnego wystroju wnętrza. Do dyspozycji są dziesiątki motywów w wielu różnych kolorach i tematach, wśród których można wybierać te najbardziej pasujące do wnętrza. To również ciekawy pomysł na pobudzenie apetytu czy zachętę do przygotowywania smakowitych dań.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem