20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Okleina na meble

Meble są niezbędnym elementem wyposażenia mieszkania, dlatego kupuje się je bez względu na stan portfela, a ponieważ nie zawsze pozwala on na zakup…
Meble są niezbędnym elementem wyposażenia mieszkania, dlatego kupuje się je bez względu na stan portfela, a ponieważ nie zawsze pozwala on na zakup drogich, ekskluzywnych kompletów, wiele osób zadowala się sklepowym standardem z masowej produkcji. Prosta szafa jednak nie musi taką pozostawać zwłaszcza, jeśli podobną kupili przyjaciele lub członek rodziny. Rozwiązanie, to oczywiście nowoczesne okleiny meblowe oferowane w dziesiątkach wzorów, kolorów i wymiarów.
Okleiny meblowe nie są nowym wynalazkiem, jednak te znane od lat to przykład sztampowości i powtarzalnych wzorków, które przypominają drewno, naturalny kamień lub kompozycje abstrakcyjną. Nowoczesne wzornictwo, jakie można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/okleina-dekoracyjna to przekształcanie w meblową dekorację realistycznych obrazów uzyskanych dzięki cyfrowej fotografii. Dmuchawce, tulipany, wieża Eiffla, zebra czy nowojorska ulica mogą z powodzeniem stać się motywem zdobiącym sypialnianą szafę.
Wiele osób zapewne zadaje sobie pytanie, czy taki obraz będzie efektownie wyglądał na jego meblu, który cechują określone wymiary, nie zawsze takie same, jak proponowany format gotowego produktu. Zaletą oklein meblowych na zamówienie jest możliwość dopasowania do wymiarów drzwi, albo całego mebla w taki sposób, że umieszczony na zdjęciu obiekt pozostaje w całości i nie jest przycinany. Oklejona szafa pozostaje zwartą kompozycją w wyniku drobnego przekształcenia formatu przed jego wydrukiem. Okleiny są trwałe dzięki drukowaniu na winylu, a więc nie ma na nie wyraźnego wpływu częste i długotrwałe użytkowanie.
Poza walorami dekoracyjnymi interesującą funkcją oklein jest także odnawianie mebli już nieco zużytych, albo przekształcanie ich formy i dopasowywanie do innego stylu wnętrza. Zakładając, że szafa czy komoda zostaje przeniesiona do innego pomieszczenia dzięki okleinie w prosty i szybki sposób można ją dopasować do nowego koloru ścian czy innej aranżacji. Możliwości w tym zakresie są niemalże nieograniczone, a bogactwo wzorów pozwala na dopasowanie motywu do pokoju dziecięcego, sypialni w stylu klasycznym czy salonu na modłę vintage.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem