Okleina meblowa – ciekawe aranżacje

Meble są standardowym wyposażeniem każdego wnętrza. Pojawiają się w salonie, sypialni i kuchni, a niekiedy także w łazience czy przedpokoju.
Meble są standardowym wyposażeniem każdego wnętrza. Pojawiają się w salonie, sypialni i kuchni, a niekiedy także w łazience czy przedpokoju. Często się do nich przyzwyczajamy ceniąc za solidność wykonania, pojemność czy bardzo praktyczną organizację wnętrza, dlatego pozbywanie się ich bywa trudne. W przeszłości dziadkowie sami zabierali się za renowację, dziś nikt nie ma czasu na żmudne szlifowanie powierzchni szafy, a jej jakość też nie zachęca do odnawiania. Idziemy po nowe meble, za niewielkie pieniądze kupując kawałek płyty drewnopodobnej, która przetrwa zaledwie kilka lat.
Miłośnikom starych szaf i osobom przywiązanym do swoich sprzętów z pomocą przychodzą okleiny meblowe nie tylko gwarantujące szybką renowację, ale też zmieniające design na niezwykle atrakcyjny. Nowoczesna okleina jest bardzo trwała, wodoodporna i łatwa w aplikacji, dlatego odnowienie szafy lub komody nie wymaga specjalisty i z powodzeniem można je wykonać samodzielnie w domowych warunkach. Okleina też nie wymaga specjalnych narzędzi, a jedynie ołówek i linijkę do wymierzenia oraz zwykłe nożyczki do przycięcia.
Dekoracyjna okleina meblowa
Dekorować można każdy mebel o gładkiej powierzchni, począwszy od tradycyjnych wnękowych szaf po kuchenne szafki i regaliki w dziecięcym pokoju. Pozwalają też na taką zmianę bardzo zróżnicowane motywy, jakich wiele można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/okleina-dekoracyjna. Na szafy o dużej powierzchni znajdą się tu przestronne krajobrazy, otwarte jeziora, a dla amatorów słodkich obrazków błękitne niebo udekorowane białymi obłoczkami. Do pokoju młodzieżowego, korytarza można wybrać dynamiczną okleinę muzyczną lub taneczną, a do holu czy męskiego gabinetu motywy jelenich poroży.
Okleina może też sprawić, że wnętrze całkowicie zmieni swoje oblicze. Doskonałym przykładem są propozycje wzorów do pokoików dziecięcych. Kolorowe motywy sówek, słoników, owieczek to tylko jedna z propozycji. Szafę może też udekorować przepiękna żyrafa w okularach, zabawna panda na rowerze czy odważna żaba wspinająca się po drabinie. Wśród propozycji znajdzie się coś dla chłopca, dziewczynki, niemowlaka i dziecka starszego, a dzięki okleinie proste białe meble z pobliskiego sklepu staną się bajkowym wyposażeniem wnętrza – okleina meblowa.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem