🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazy zwierzęta

Dekoracje ze zwierzętami znacznie częściej kojarzą się z pokojem dziecięcym i stylizowanymi rysunkami przedstawiającymi zabawne lwy czy żyrafy, niż z pokojami dla dorosłych.
Dekoracje ze zwierzętami znacznie częściej kojarzą się z pokojem dziecięcym i stylizowanymi rysunkami przedstawiającymi zabawne lwy czy żyrafy, niż z pokojami dla dorosłych. Nie oznacza to jednak, że zwierzę nie może pełnić funkcji ;dorosłej; dekoracji będąc motywem przewodnim obrazu w salonie czy przedpokoju. Przykładem są chociażby konie od lat malowane przez słynnych mistrzów, traktowane, jako wyjątkowo piękny motyw dekoracyjny we wnętrzu. Szlachetne konie to jedynie przykład, bowiem wielu miłośników zwierząt wykorzystuje do tworzenia ściennych dekoracji swoich własnych pupili – psy, koty, papugi i wiele innych trzymanych w domu zwierzaków. Szczególnie szczenięta i małe kotki mogą być wyjątkowo wdzięcznym tematem obrazów.
Obrazy zwierzęta, jakie wiele znalazło się na stronie http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/animals to przykład wyjątkowego zróżnicowania nie tylko kompozycji, ale też kolorystyki i nastroju, jaki tworzą. W pewien sposób wpływa na niego tzw. personalizacja zwierząt, albo powszechne utożsamianie ich z różnymi cechami ludzkich charakterów. Podglądanie zachowań czworonożnych przyjaciół i utrwalanie ich w kadrze pozwala zauważyć wyjątkową opiekuńczość psa w stosunku do kota, swawolne zabawy delfinów, dostojną postawę orła czy poważne spojrzenie czarnego ogiera, doskonale znane ze świata ludzkich zachowań.
Każda z takich sytuacji jest też przeniesieniem emocji i wywoływanych reakcji na charakter wnętrza, bo czyż nie uśmiechniemy się i nie poczujemy przypływu ciepłych uczuć na widok śpiącego kotka wtulonego w bok wielkiej głowy zabawnego pomarszczonego szczeniaka? Nawet najbardziej zatwardziały zwolennik powagi i zachowania dobrego tonu lekko skrzywi usta w uśmiechu przed takim obrazem. Nie ma też osoby, która pozostanie obojętna na wyjątkowe piękno czarnego rumaka o lśniącej sierści, albo nie poświęci chwili na delektowanie się wyjątkowymi kolorami rafy koralowej i żyjących w podwodnym świecie barwnych rybek.
Obrazy zwierzęta to również ciekawy pomysł na kompozycje, które wykorzystują postacie żaby, kaczki, osła czy innych znanych przedstawicieli fauny do przedstawiania ich w ludzkich rolach. Żaba w sukience z czerwoną torebką, kogut w okularach przeciwsłonecznych, osioł ogłaszający przez megafon czy panda w okularach czytająca książkę to zabawne personalizacje zwierząt, które przyjmując ludzkie role stają się przy okazji fantastycznym pomysłem na ścianę pokoju. Tego typu grafiki są niezwykle kolorowe i poza humorystycznym akcentem wprowadzają też do wnętrza ożywcze barwy, przekształcając poważne, monotonne aranżacje w wesoły i przyjemny kącik wypoczynku.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem