20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy z samochodami

Samochody przez wiele lat przypisywane były mężczyznom, a jeśli pojawiały się na dekoracjach, to zazwyczaj takie ozdoby przeznaczone były do męskich gabinetów i biur.
Samochody przez wiele lat przypisywane były mężczyznom, a jeśli pojawiały się na dekoracjach, to zazwyczaj takie ozdoby przeznaczone były do męskich gabinetów i biur. W dzisiejszych czasach trendy dekoratorskie ulegają systematycznym zmianom, a jednym z kierunków bywa wprowadzanie do wnętrz o charakterze ogólnym wzorów, które przez lata nie było w ogóle kojarzone z takim przeznaczeniem. Jednym z trendów, jakie pojawiły się na współczesnym rynku są mieszkania w loftach oraz wnętrza w stylu industrialnym, które celowo urządza się tak, jakby było pozostałością starej, wyeksploatowanej fabryki. Podobną funkcję we wnętrzach pełnią samochody – zarówno te bardzo nowoczesne, jak i stylowe, nawiązujące klimatem do przeszłości.
Obrazy z samochodami – znane marki na ścianie
Obrazy z samochodami, których kolekcję można zobaczyć na http://www.dekorolka.pl/obrazy-samochody to dekoracje zarówno o męskim charakterze, jak i traktowane w sposób bardziej ogólny – w kategorii przedmiotów, zawierających w sobie określone cechy oraz niosących ze sobą specyficzny przekaz. Przede wszystkim samochód na obrazie przedstawiony jest w indywidualny, wyjątkowy sposób. Z tego powodu może być jedynie elementem większej kompozycji lub detalem, w którym bardziej liczy się kolor i nawiązanie do rozwiniętej cywilizacji niż marka i model sam w sobie. Samochody w otoczeniu płomieni, lśniące czerwonym lub czarnym lakierem oraz elementami chromowanymi mogą być bardzo wyraźnym ładunkiem dynamiki, który ma na celu ożywienie wystroju wnętrza, a nie jedynie ukierunkowanie go na męski styl.
Obrazy z samochodami są też bardzo częstym elementem wystroju mieszkań w stylu retro. Szczególnie ciekawe – poza klimatem dawnych lat, kryjące też w sobie element dawnej kultury z innego ustroju – są kompozycje przedstawiające stare samochody na ulicach kubańskich miast. Wysłużone pojazdy, których już dziś nie spotka się na ulicach nowoczesnych miast, tam stanowią nieodłączny element krajobrazu wyraźnie akcentując charakterystyczną aurę tego kraju. Z drugiej strony takie stare samochody wykorzystane na obrazie we wnętrzu przeniosą odbiorcę kilkadziesiąt lat wstecz, mocno akcentując styl retro w aranżacji wnętrza.
Zaprezentowana kolekcja obrazów o tematyce motoryzacyjnej zwiera też obrazy z samochodami dedykowane ludziom o gorącym temperamencie, zazwyczaj młodym, podkreślającym każdym elementem wystroju wnętrza swoje zamiłowanie do szybkiego, nieograniczonego zasadami życia. W pokoju młodzieżowym doskonale zaprezentuje się sportowy samochód w futurystycznym designie, a także grafika z nowoczesnym pojazdem w formie bardzo technicznej, sprawiającej wrażenie stworzonej komputerowo. To połączenie nowoczesnego, dynamicznego pojazdu – marzenia każdego młodego człowieka – z elementem futurystycznym i technicyzacją, tak typowymi dla nadchodzących czasów. Obrazy tego rodzaju to doskonały sposób wyrażania postępowości i pozostawiania za sobą tego, co było.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem