Obrazy trójwymiarowe na ścianę

Obrazy trójwymiarowe na ścianę dodają pomieszczeniom elegancji i stylu. Oprócz tego, że pięknie wyglądają, dodatkowo mogą optycznie skorygować niedoskonałości wnętrza.
Obrazy trójwymiarowe na ścianę na których mogą się znaleźć zarówno proste, graficzne rysunki, jak i klimatyczne zdjęcia lub barwne dzieła malarskie. Do złudzenia przypominają oryginały, ale są niejednokrotnie trwalsze od prac wykonanych bezpośrednio rękami artystów.
Obrazy trójwymiarowe na ścianę w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć w pomieszczeniu, możemy zdecydować się na takie z pejzażem, martwą naturą, motywem architektonicznym albo z intrygującą abstrakcją. Wśród takich obrazy trójwymiarowe na ścianę znajdziemy rozmaite wzory geometryczne, nieregularne smugi, elipsy i bąbelki. Niektóre z nich są nakreślone w taki sposób, że zdają się ;wchodzić; ze ścian do pomieszczeń. Efekt głębi nada wnętrzu kombinacja obrazów trójwymiarowych na ścianę schodzących się w oddali poziomych linii.
Zobacz obrazy trójwymiarowe na ścianę na stronie naszego sklepu
Obrazy trójwymiarowe na ścianę wybierz odpowiedni do swojego wnętrza
Dlatego też wizualne złudzenie nowej perspektywy stwarzają wszelkie obrazy trójwymiarowe na ścianę, przedstawiające ciągnące się w nieskończoność tunele i korytarze. Częstą wadą mieszkań budowanych jeszcze w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku jest zbyt nisko zawieszony sufit. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku antresol lub poddaszy. Tutaj doskonale sprawdzą się obrazy trójwymiarowe na ścianę, przedstawiające pionowe linie i kolumny. Dzięki nim osiągniemy efekt optycznego podniesienia sufitu i pomieszczenie wyda się wyższe. Wydrukowanie fotografii i grafik na płótnie dodaje obrazom szlachetnego szlifu, a bogactwo kolorystyczne pozwala do każdego wnętrza dobrać odpowiednią dekorację. Może ona być utrzymana zarówno w stonowanej kolorystyce, jak i w jaskrawych barwach. W zależności od aranżacji pomieszczenia, można przebierać również wśród zimnych lub ciepłych tonacji. Na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/obrazy-abstrakcyjne znajdziemy wiele interesujących propozycji obrazy trójwymiarowe na ścianę, które szczególnie dobrze będą się prezentować nowoczesnych wnętrzach.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem