20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy patriotyczne Polska

Utożsamianie się z własnym krajem, narodem to cecha bardzo pozytywna, a chociaż patriotyzm nie ma już dziś takiego znaczenia, jak dawniej Polacy…
Utożsamianie się z własnym krajem, narodem to cecha pozytywna
A chociaż patriotyzm nie ma już dziś takiego znaczenia, jak dawniej Polacy znani są z podkreślania swojej przynależności i wciąż jeszcze potrafią ją demonstrować. Szczególnie uwidacznia się to podczas imprez sportowych, kiedy hale toną w kolorach bieli i czerwieni nie tylko strojów, ale również pomalowanych twarzy czy przyniesionych gadżetów. Manifestowanie lub też podkreślanie narodowości poprzez symbolikę to również temat dekoracji wnętrz, w których na obrazach czy fototapetach mogą pojawiać się wizerunki flagi, Godła czy polskiej mapy.
Kolekcja obejmująca obrazy patriotyczne – Polska, jaka znalazła się na stronie http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/patriotyzm%2Bpolska to przykłady motywów tematycznie związanych z symboliką narodową, jednak zaprezentowanych w wielu różnych ujęciach, a więc i z nieco innym przeznaczeniem czy możliwościami wykorzystania. Znajdą się tu zarówno kompozycje poważne, samą swoją formą i stylizacją skłaniające do oddania honorów, jak i motywy bardziej swobodne, pokazujące, że bycie Polakiem nie musi oznaczać stania na baczność przed godłem państwowym, a może wiązać się z wyjątkową radością życia bez względu na wiek.
Obrazy patriotyczne Polska
Dekoracje patriotyczne z założenia nie są przeznaczone do dekorowania kuchni czy łazienki. Większość z nich to motywy do miejsc publicznych, szkół, urzędów, placówek związanych swoją działalnością z kulturą czy polityką, także tych pracujących z dziećmi. Dekoracje bardziej poważne w wydźwięku, a więc symbole flagi narodowej czy godła wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego mogą pojawić się na fototapetach czy obrazach w salach konferencyjnych, biurach, nowoczesnych firmach czy podczas oficjalnych imprez o charakterze sportowym, kulturalnym czy naukowym.
W kolekcji można też znaleźć obrazy patriotyczne, które spełnią swoje zadanie, jako element stylizacji salonu lub loftu. Jeśli domownicy są wiernymi kibicami mogą sobie pozwolić na wystrój wnętrza z wizerunkiem roześmianej młodej kobiety z szalikiem w barwach narodowych, albo dzieci trzymających flagę. Równie ciekawe są obrazy wieży zamkowej, nawiązujące do naszych historycznych korzeni. Nieco mniej oficjalne sprawdzające się też w pokojach nastolatków czy pół oficjalnych klubach mogą być ciekawe kolaże, w których polskie symbole są jednymi z wielu nawiązując tym samym do europejskiej czy światowej przynależności.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem