20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy na ścianę do kuchni fajna dekoracją nowoczesna i tradycyjna

Obrazy to dekoracja, która doda elegancji nie tylko salonowi lub sypialni, ale też doskonale sprawdzi się w naszej kuchni. Właśnie z myślą o tym pomieszczeniu powstało specjalne wzornictwo.
Obrazy na ścianę do kuchni to dekoracja, która doda elegancji nie tylko salonowi lub sypialni, ale też doskonale sprawdzi się w naszej kuchni. Właśnie z myślą o tym pomieszczeniu powstało specjalne wzornictwo podkreślające wyjątkowość miejsca, w którym większości z nas spędza wiele czasu.
Obrazy na ścianę do kuchni to przede wszystkim barwne fotografie przedstawiające przyprawy i zioła, owoce i warzywa, oraz artystyczne ujęcia naczyń, butelek lub eleganckich imbryków. Bezkonkurencyjne w tej kategorii – obrazów na ścianę do kuchni – wydają się zdjęcia krwistoczerwonych papryczek chilli, sfotografowanych na ciemnym tle lub też apetycznych truskawek pokrytych kroplami wody. Popularną tematyką tego typu grafik na obrazach na ścianę do kuchni są też wszelkie motywy, związane z kawą: klasyczne młynki do kawy, stylowe filiżanki lub powiększenia kawowych ziarenek. Dobrą dekoracją do kuchni bedą też: http://www.dekorolka.pl/okleiny-kuchenne
Obrazy na ścianę do kuchni z różnymi motywami:

obrazy do kuchni z papryczkami
obrazy do kuchni z kroplami wody
obrazy kuchenne z motywami sztućców

Oprócz fotografii na kuchennej ścianie doskonale będą wyglądały również obrazy i reprodukcje prac malarskich lub rysunków, nawiązujących tematycznie do kulinariów. Tak więc możemy zdecydować się na przykład na ozdobienie naszej kuchni obrazem z reprodukcją słynnego dzieła Andy Warhola, przedstawiającego puszki z zupą firmy Campbell. Ciepłą atmosferę wprowadzą też stylizowane na retro grafiki z apetycznie ukazanymi ciastkami z kremem. Ich pastelowa kolorystyka będzie wspaniałym dopełnieniem kuchni w stylu rustykalnym lub shabby shic.
Obrazy na ścianę do kuchni sprawdzą się też w jadalni
Do kuchni najbardziej odpowiednim materiałem, na którym zostanie wydrukowane dany obraz do kuchni ze zdjęciem lub grafika, będzie płótno poliwinylowe. Jest to sztuczny, lekko błyszczący materiał, charakteryzujący się wysokim stopniem odporności na zabrudzenia. Wydruki na takim nośniku mają wyjątkowo soczyste barwy, które wniosą do kuchni wiele energii i optymizmu.
Na stronie internetowej obrazy na ścianę do kuchni znajdziemy wiele ciekawych propozycji, które ubarwią nasze codzienne czynności w kuchni i nadadzą jej wnętrzu nowy wymiar estetyczny. Dodatkowym atutem obrazu na ścianę do kuchni będzie dopasowanie do niego odpowiedniej ramy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem