20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy kwiaty – kompozycje

Kwiaty to twory natury, które wiele osób uważa za doskonałe. Doskonałość ta wyraża się nie tylko w idealnych kształtach, ale również….
Kwiaty to twory natury, które wiele osób uważa za doskonałe. Doskonałość ta wyraża się nie tylko w idealnych kształtach, ale również w wyjątkowym bogactwie form i kolorów nie tylko w odniesieniu do różnych gatunków, ale nawet w obrębie jednego z nich. Przykładowy tulipan pojawia się w ogrodach i bukietach w dziesiątkach odcieni, tysiącach form pozwalając na tworzenie nieskończonej liczby kompozycji dekoracyjnych. Miliony kwiatów w milionach odcieni barwnych, kształtów i układów to prawdziwe pole do działania dla artysty zajmującego się tworzeniem takich kwiatowych obrazów – z bukietami, pojedynczymi roślinami lub też ich modyfikacjami.
Obrazy kwiaty – kwiatowe kompozycje
Obrazy kwiaty to kategoria, która pozwala na dobranie motywu idealnego do wnętrza. Dotyczy to zarówno kolorystyki kompozycji, jak i wymowy samych kwiatów, które zależnie od gatunku czy umieszczenia ich w konkretnym otoczeniu i sytuacji będą tworzyło bardzo specyficzne wrażenie. Przykładowo bukiecik lawendy znacznie lepiej zaprezentuje się w pomieszczeniu aranżowanym w stylu prowansalskim niż w oficjalnym gabinecie dyrektora dużej firmy. Znaczenie ma także sposób przedstawienia kompozycji. Niewinne i delikatne tulipany w starannie ułożonym bukiecie to kompozycja bardziej oficjalna niż te same kwiaty rozrzucone na stole lub rosnące wprost na grządce w ogrodzie.
W kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/obrazy-kwiaty zgromadzone obrazy kwiaty to przykład niezwykłej różnorodności kolorystycznej. Można tu znaleźć zarówno żółte słoneczniki, jak i chabrowe orchidee czy intensywnie czerwone maki. Do wnętrz subtelnie kobiecych będą pasował bukiety białych tulipanów w oprawie z zielonych liści, w pomieszczeniach rustykalnych dobrze zaprezentują się bukieciki chabrów, wszelkie kompozycje z makami w roli głównej czy też liliowe kwiatowe główki czosnku. Można też sięgnąć po dostojne magnolie, męskie w swoim charakterze gerbery czy też nostalgiczne białe chryzantemy. Bez względu na gatunek wszystkie są piękne i dodają wystrojowi subtelności.
Poza niewątpliwymi walorami dekoracyjnymi obrazy kwiaty to również dekoracje o bardzo kobiecym charakterze. Taki motyw umieszczony na ścianie zawsze będzie tworzył wrażenie pewnej delikatności typowej dla kobiecej ręki. Dzięki temu zyskuje również samo wnętrze, które jest bardziej przytulne, domowe, kolorowe w te szczególny sposób, jaki odróżnia dekorowanie bukietami kwiatów zamiast kolorowymi dywanikami czy tapetami. Ciekawym i bardzo klimatycznym rozwiązaniem są też przepiękne grafiki z kwiatami przypominające plamy farby akwarelowej wykończone niewielkimi detalami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem