20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy akty

Pojęcie aktu nie każdej osobie kojarzy się pozytywnie, bowiem specyfiką społeczeństwa jest jego duże zróżnicowanie pod względem wieku…
Pojęcie aktu nie każdej osobie kojarzy się pozytywnie, bowiem specyfiką społeczeństwa jest jego duże zróżnicowanie pod względem wieku, gustów, ale także moralności i poglądów. Biorąc pod uwagę chociażby przekrój wiekowy i związane z nim wychowanie w określonej kulturze czy obyczajach można wskazać sporą grupę ludzi, dla których nagie ciało jest powodem do wstydu czy oburzenia. Do dziś można spotkać sytuacje, w których starsi ludzie narzekają na zbyt krótkie spódniczki dziewcząt czy za bardzo odkryte brzuchy, a nagość w ograniczonym stopniu dozwolona bywa jedynie na plaży czy basenach kąpielowych.
Obrazy akty na Twoją ścianę
W rzeczywistości jednak akt jest czymś szczególnym, bowiem pokazuje kreatywne, artystyczne spojrzenie na piękno ciała w każdym jego ujęciu. We współczesnych aktach nie ma niczego z pornografii, a zarówno sylwetki, ich wyeksponowane fragmenty czy otaczające je tło są tak starannie przemyślane, że przyciągają uwagę nie samą nagością, lecz doskonałymi, płynnymi liniami, idealną rzeźbą ciała czy też tym szczególnym, niemal mitycznym erotyzmem, jaki nasyca tego rodzaju kompozycje. To piękno w najbardziej naturalnej formie, jednocześnie ukazane w taki sposób, że więcej ukrywa niż odsłania tym samym skutecznie pobudzając wyobraźnię.
Obrazy akty, jakie można podziwiać w kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/naked%2Bbody są doskonałym przykładem różnorodności, jaką może tworzyć ta specyficzna tematyka. Zarówno sposób prezentacji, jak i klimat, magia, nuta erotyzmu jest uzależniona od tego, czy motywem jest ciało kobiece czy męskie. W aktach męskich ważna jest wyrazista i dosłowna prezentacja pięknej rzeźby ciała, dlatego większość takich kompozycji wykonana została w jasnych barwach, dobrym oświetleniu i w pozycji, która pozwala delektować się każdym muskułem. To kompozycje o niewielkiej subtelności, męskie, silne, dominujące, idealne zarówno do kobiecych sypialni, jak i do siłowni czy Sali treningowej.
Znacznie więcej artyzmu i tajemniczości pojawia się w aktach kobiecych. Tu symbolika ma duże znaczenie i nawet zarys linii kobiecego ciała budzi jednoznaczne skojarzenia. Istotą takich aktów są niemal wszystkie szczegóły począwszy od przyjmowanej pozy, przez kolorystykę tła i dodatki towarzyszące modelce. Akt kobiety z pięknym futrze nawiązuje do zmysłowości bogatych, dojrzałych i świadomych swojego seksapilu pań. Kobieta spowita białym woalem to akt nawiązujący do świata sztuki. Dama w kajdankach i z pejczem budzi skojarzenia stricte erotyczne, a roześmiana dziewczyna na łóżku wnosi do wnętrza klimat zabawy i radości. Obrazy akty to dekoracje wybitnie dedykowane sypialniom, gdyż z uwagi na swoją wymowę nie muszą być akceptowane przed każdego odwiedzającego dom gościa.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem