20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazki z końmi

Konie to zwierzęta wyjątkowe, towarzyszące człowiekowi od tysiącleci zarówno, jako pomoc w ciężkiej pracy, jak i w charakterze środka transportu czy paradnej ozdoby.
Konie to zwierzęta wyjątkowe, towarzyszące człowiekowi od tysiącleci zarówno, jako pomoc w ciężkiej pracy, jak i w charakterze środka transportu czy paradnej ozdoby. Traktowane z ogromnym szacunkiem często stawiane były na piedestale, co podkreślano fantastycznymi dekoracjami, pióropuszami, ozdobnymi, haftowanymi złotem kapami oraz przypisywano im ogromną wartość podczas wymiany handlowej. Dziś obrazki z końmi nie są może przykładem takiego królewskiego traktowania, ale pióropusze i złote kapy zastępuje podkreślanie piękna tych zwierząt obiektywem aparatu.
Konie to zwierzęta, które zawsze zachowują w sobie nieco niepokornej duszy, dlatego obrazki z końmi to nawiązanie do natury, swobody i ogromnych przestrzeni. Nawet tam, gdzie wizerunek konia umieszczono w sielskim wiejskim otoczeniu wciąż nasuwa on skojarzenie z zielenią, zdrowym jedzeniem świeżym powietrzem, które są idealnymi stymulatorami dla osób poszukujących odpoczynku. Obrazki z końmi na ścianie w salonie, sypialni czy przedpokoju będą systematycznie przypominać o koniecznym relaksie.
Z drugiej strony konie są niezwykle piękne w swych liniach, umaszczeniu, sylwetce w biegu, podczas skoków przez przeszkody, a także spacerując wśród leśnej zieleni. Obcowanie z takim obrazem każdego dnia pozwala cieszyć oczy tym widokiem i jednocześnie zdobywać pewne wewnętrzne wartości. Osoby mające systematyczny kontakt z pięknymi rzeczami stają się łagodniejsze, bardziej skłonne do uśmiechu i nastawione optymistycznie. Dzięki temu same też czują się o wiele lepiej.
Konie mogą pojawiać się w wystroju wnętrz w bardzo różnorodnej formie. Tradycyjne zdjęcia zwierząt na swobodzie, albo z dżokejem w siodle, rysunki i obrazy, zabawne karykatury, symboliczne szkice, a także kolorowe kompozycje dla dzieci, to tylko kilka przykładów wykorzystania tych zwierząt zebranych na http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/konie. Każdy z takich obrazków ma nieco inny charakter, inny wydźwięk w aranżacji, od kolorowych akcentów, przez odrobinę dobrego humoru po dynamizm i niezwykłe naturalne piękno czarnych ogierów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem