20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Nowoczesny salon z fototapetą

Aranżacja salonu to przede wszystkim dobranie odpowiedniego wyposażenia oraz dekoracji, które stworzą z tego pokoju miejsce…
Aranżacja salonu to przede wszystkim dobranie odpowiedniego wyposażenia oraz dekoracji, które stworzą z tego pokoju miejsce przyjazne wszystkim domownikom i gościom, a zarazem reprezentacyjne, odzwierciedlające klimat całego domu. Dzisiejsze możliwości dekorowania wnętrz są niemal nieograniczone, dlatego w tworzeniu designu sięgamy nie tylko po tematykę współczesną, ale też po pomysły, które sprawdziły się sto czy dwieście lat temu. Pomimo popularności stylów retro, prowansalskiego czy rustykalnego nowoczesne salony wciąż mają swoje miejsce na liście popularnych aranżacji, a w ich dekorowaniu znaczącą rolę odgrywają fototapety.
Nowoczesny salon z fototapetą
Fototapeta sama w sobie jest dekoracją typową dla współczesności, a chociaż wiele motywów nawiązuje tematyką do klimatów retro, sporą grupę stanowią również te nowoczesne. Zaliczają się do nich kompozycje abstrakcyjne, które już samym swoim futurystycznym klimatem stanowią odniesienie do dzisiejszych czasów. Równie ciekawe i odzwierciedlające dzisiejsze możliwości technologiczne są fototapety z wzorami modyfikowanymi komputerowo. To zarówno przekształcenia kolorystyczne, dzięki którym realny świat nabiera nietypowych kolorów lub kształtów, jak i dekoracje tworzone na podstawie makrofotografii. Warto też wspomnieć o grafikach i kolażach oraz o napisach, które są jednym z najnowszych trendów.
Nowoczesny salon z fototapetą wyróżnia się specyficznym klimatem, który pozwalają tworzyć wyjątkowe wzory dekoracji. W kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/fototapety-do-salonu znalazły się takie motywy, dzięki którym nawet proste, banalne wnętrze nabierze walorów nowoczesności i będzie odzwierciedlało najmodniejsze trendy. We współczesnych aranżacjach liczy się zarówno przestrzeń, którą można dowolnie modyfikować wybierając obrazy optycznie powiększające wnętrze, jak i nawiązywanie do konkretnych miejsc, kultur, często bardzo odległych od tego, co znamy. Tworzone z takim celem dekoracje umożliwiają osiągnięcie każdego z tych efektów.
Nowoczesny salon z fototapetą to wnętrze, w którym pojawiają się dekoracje o niestandardowym podejściu do kompozycji. Jeśli chcemy zaakcentować klimat afrykańskiej egzotyki, fototapeta, jaką wybierzemy nie będzie fotografią sawanny, lecz zaprezentuje zebrę na tle białego ceglanego muru. W nowoczesnym salonie, który ma mieć klimat romantyczny i kobiecy nie pojawią się na ścianie klasyczne bukiety czerwonych róż w wazonie, ale barwiona komputerowo niebieska róża na tle fantazyjnej abstrakcji. Do nowoczesnych motywów zaliczają się też te industrialne, przedstawiające nowoczesne miasta, mosty, konstrukcje stalowe, futurystyczne samochody i inne tego typu obrazy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem