Nowoczesny obraz do salonu to wysoka jakość dekoracji

Obrazy na płótnie to ujęcie nowoczesnej sztuki fotografii w tradycyjną formę, zarezerwowaną przez całe wieki tylko dla malarstwa. Dzięki współczesnej technice, wyeksponowane w ten sposób zdjęcia nabierają spektakularnego charakteru, a wysoka jakość ich wykonania pozwala przeobrazić monotonne wnętrze naszego salonu w intrygującą galerię.
Nowoczesny obraz do salonu wydrukowanie reprodukcji prac malarskich albo fotografii na płótnie dodaje im szlachetnego szlifu, a bogactwo uniwersalnych wzorów, które proponują dekoratorzy, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację.
Nowoczesny obraz do salonu to panoramy miast, zabytkowe uliczki, drzewa i kwiaty, które mogą występować zarówno w stonowanej kolorystyce, jak i w jaskrawych barwach. W zależności od aranżacji naszego salonu, można przebierać wśród zimnych lub ciepłych tonacji nowoczesny obraz do salonu. Ich wersje czarno- białe lub pokryte sepią to nastrojowa propozycja do wnętrz, utrzymanych w stylu retro lub rustykalnym. Nowoczesny obraz do salonu tego typu mogą występować w formie klasycznej, wydrukowane na jednym płótnie, lub być podzielone na prostokątne panele, które składają się na jedną całość. Taki układ kompozycji nowoczesny obraz do salonu może zostać ujęty jako dyptyk, tryptyk lub wieloelementowa konstrukcja kaskadowa, pozornie chaotyczna, ale tworząca zintegrowany monolit. Taki oryginalny sposób ukazania zdjęć doskonale sprawdzi się w nowoczesnym, oszczędnie urządzonym wnętrzu. Nowoczesny obraz do salonu z miejskim widokiem architektoniczne, krajobrazy przyrodnicze lub motywy roślinne znakomicie nadają się do tej formy przedstawień. Wszystkie prace, przedstawione na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/obrazy-do- salonu są wydrukowane na płótnie, naciągniętym na sosnowe blejtramy, czyli ramy z profilowanych listew. Dzięki takiej formie wykonania, nowoczesny obraz do salonu stanowią kompletną dekorację, gotową do powieszenia na ścianę.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem