Nowoczesne samochody na fototapetach

Samochód kojarzy się głównie z przedmiotem użytkowym, środkiem transportu, bardziej praktycznym niż pięknym, a chociaż podczas …
Samochód kojarzy się głównie z przedmiotem użytkowym, środkiem transportu, bardziej praktycznym niż pięknym, a chociaż podczas wybierania ulubionego modelu w sklepie przyszły właściciel zwraca też uwagę na sylwetkę, to w pierwszej kolejności liczy się funkcjonalność, moc silnika, awaryjność i jakość prowadzenia. Te cechy nie skłaniają do traktowania samochodu, jako motywu dekoracji salonu, a jednak nowoczesne auta stają się dziś coraz częstszym gościem na fototapetach. Wynika to nie tylko z czasów, w których technika staje na równi ze sztuka, ale też z zamiłowania do motoryzacji oraz całkiem nowych możliwości tworzenia modeli pojazdów.
Nowoczesne samochody na fototapetach to wiele propozycji zawartych w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/modern%2Bcars, prezentujących dziesiątki samochodowych wizji, jakich doświadczał twórca. Pomimo pierwszego pomysłu, jaki nasuwa się każdemu pasjonatowi lśniących szybkich wyścigówek prezentacja super modelu w pełnej krasie na ciemnym tle, w towarzystwie płomieni lub mgły podkreślającej wizerunek demona prędkości stanowi ułamek kolekcji. Znacznie więcej fototapet to podejście bardziej użytkowe i ;od wewnątrz; tematyki motoryzacyjnej. Można na nich zobaczyć nie tylko piękną linię karoserii, ale też nowoczesną deskę rozdzielczą, oponę czy efektowną tapicerkę.
Nowoczesne samochody na fototapetach to wiele różnych kompozycji i również wiele różnych klimatów dekoracji, zarówno w innym zestawie kolorystycznym, jak i w odmiennym klimacie. Przykładowo luksusowe wnętrze pojazdu z efektowną tapicerką i lśniącą gałką skrzyni biegów to motyw doskonale podkreślający wykwintność i wysoki standard salonów. Para młodych ludzi przy otwartych drzwiach ciemnego samochodu kombi to zapowiedź długiej, wygodnej, pełnej przygód podróży w nieznane. Roześmiana kobieta czy mężczyzna za kółkiem wskazuje na przyjemność prowadzenia pojazdu z nowoczesnym wyposażeniem, a nowoczesny pojazd w garażu równie nowoczesnego domu to symbol sukcesu i życiowej stabilizacji.
Decydując się na element wystroju związany tematycznie z motoryzacją nie trzeba sięgać po klasycznie fotografie pojazdów mniej czy bardziej luksusowych, samodzielnie lub w towarzystwie kierowców. Ciekawym rozwiązaniem są stylizowane grafiki, motoryzacyjne symbole, części pojazdów o szczególnym charakterze, jak wyjątkowo ciężkie wizualnie i bardzo męskie w swoim charakterze opony czy bardzo efektowne i lekkie kołpaki. Znajda się także stylizowane kolorowe motywy dla młodszych mieszkańców domu, zabawne miasteczka pełnie samochodów czy ciężarówka z choinką i mnóstwem świątecznych prezentów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem